Promocje bankowe raport maj 2016

Promocje bankowe raport maj 2016

Witam. Standardowo pod koniec miesiąca publikuję raport Promocje bankoweczyli comiesięczne podsumowanie tego, ile i w jaki sposób udało mi się zarobić dzięki korzystaniu z promocji bankowych. Mój raport pokazuje, jak w prosty sposób wydając kilkaset złotych miesięcznie kartą można otrzymywać od banków regularnie 50 zł czy nawet 100 zł w postaci dodatkowych premii. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do przejrzenia raportu.

Poprzedni miesiąc – kwiecień – był dla mnie jednym z rekordowych miesięcy odkąd zostałem łowcą promocji bankowych. W kwietniu dzięki premiom za Konto w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo, Konto w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback-em oraz  konto osobiste w Orange Finanse w promocji 25 zł mniej za fakturę otrzymałem kwotę blisko 230 zł. Moja narzeczona otrzymała trochę mniej – 135 zł. Co prawda Orange Finanse spóźnił się trochę z przelewem ale w tym miesiącu już nie było takich problemów.

W maju moje wpływy z promocji bankowych są już trochę skromniejsze. Dokładnie otrzymałem 25 zł we wspomnianej promocji Orange Finanse oraz 25 zł za używanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Otrzymałem również dwa bilety do Multikina za założenie konta dla kinomaniaków w Banku BPH. Ich cenę określam na 50 zł. Łącznie uzyskałem więc w maju 100 zł, dzięki trzem promocjom bankowym. W T-Mobile zmieniają się warunki – niedługo będzie o tym na moim blogu. Moja narzeczona otrzymała także 25 zł od Orange Finanse, dwa bilety o wartości 50 zł od Banku BPH oraz 7,13 zł od T-Mobile. Dodatkowo narzeczonej udało się spieniężyć tablet uzyskany z Programu Poleceń w Citibanku – 300 zł i Tablet Lenovo za 280 zł. Czyli łącznie na konto narzeczonej można zapisać w maju 362,13 zł. Nieźle. Zwrotu za herbatę Sagę już nawet nie liczę…

Kwota 100 zł to kwota, która mnie jak najbardziej satysfakcjonuje. Od początku roku dzięki korzystaniu z promocji bankowych zarobiłem już 434,77 zł, czyli około 87 zł miesięcznie. Po raz kolejny zbliżam się do mojego celu 1.000 zł w ciągu roku. W kolejnych miesiącach nadal będę otrzymywał premię od Orange Finanse oraz T-Mobile, założyłem także konto osobiste w Credit Agricole w promocji 250 zł za przeniesienie oraz 100 zł za zamknięcie. Już we wrześniu powinienem odnotować pokaźny wpływ w wysokości 250 zł. Będę chciał też skorzystać z promocji poleconej karty kredytowej z premią 300 zł w T-Mobile Usługi Bankowe. Moja narzeczona otworzy także eKonto w mBanku w promocji Zyskuj z eKontem czyli 500 zł za eKonto w mBanku. W tym przypadku 250 zł jest bardzo łatwe do zgarnięcia.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 434,77 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 2.321,27 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 4.418,40 zł.

W dwójkę z narzeczoną w ciągu ponad dwóch lat otrzymaliśmy kwotę ponad 4.400 zł. Razem wydajemy kartami około 1.000 zł – 1.500 zł miesięcznie. Kwota dosyć normalna jak na dwie, dosyć oszczędne osoby. Do naszego budżetu dodatkowo wpływa średnio około 150 zł – 200 zł w każdym miesiącu. I to właściwie bez żadnego zaangażowania. Jest szansa, żeby ogólna kwota z promocji bankowych w tym roku przekroczy 6.000 zł. Jak widać na bankach można zarabiać całkiem sporo. Jak zwykle poniżej przedstawiam spis dostępnych obecnie promocji bankowych. Jest w czym wybierać.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.