290 zł w promocji nc+KONTO lub nc+KARTA w BZ WBK

290 zł w promocji nc

BZ WBK na różne sposoby próbuje przyciągnąć do siebie klientów. W BZ WBK można do 30.06.2016 r. otworzyć internetowo Konto Godne Polecenia i otrzymać w zamian 4% na koncie oraz zwolnienie z opłaty za kartę. Od początku maja trwają dwie promocje związane z telewizją NC+. Klienci, którzy opłacają z konta osobistego w BZ WBK rachunki za telewizję w NC+ mogą zyskać dodatkową 290 zł w promocji nc+KONTO lub nc+KARTA. Warunki wymagane do uzyskania premii są bardzo łatwe do spełnienia a obie promocje trwają do 31.12.2016 r.

Właściwie są dwie promocje: nc+KONTO oraz nc+KARTA. Pierwsza dotyczy klientów, którzy w ciągu ostatnich 180 dni przed przystąpieniem do promocji nc+KONTO nie posiadali konta osobistego w BZ WBK. Druga dotyczy klientów, którzy posiadają w BZ WBK konto osobiste, ale którzy w ciągu 90 dni przed przystąpieniem do promocji nc+KARTA nie posiadali karty kredytowej w BZ WBK.

Aby otrzymać 290 zł w promocji  nc+KONTO należy:

  • Wypełnić Formularz przystąpienia do promocji dostępny na stronie www.bzwbk.pl/ncplus podając swoje dane osobowe.
  • Na stronie www.bzwbk.pl/ncplus złożyć wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z karta płatniczą MasterCard Omni.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.

Aby otrzymać 290 zł w promocji  nc+KARTA należy:

  • Wypełnić Formularz przystąpienia do promocji dostępny na stronie www.bzwbk.pl/ncplus podając swoje dane osobowe.
  • W ciągu 10 dni złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej oraz podpisać umowę oraz mieć otwarte konto osobiste.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego.
  • Aby karta kredytowa była bezpłatna w pierwszym roku należy w ciągu 3 miesięcy od jej wydania. wykonać 5 transakcji bezgotówkowych.

Momentem przystąpienia do promocji nc+KONTO oraz nc+KARTA jest moment złożenia wniosku o pakiet konta lub moment złożenia wniosku o kartę kredytową. Z promocji można skorzystać tylko raz.

290 zł w promocji nc

Aby otrzymać 290 zł premii należy opłacać z konta osobistego w BZ WBK rachunki za telewizję NC+ (uregulowanie zobowiązania wynikającego z umowy z ITI Neovision). Można to robić za pomocą przelewy, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty. Za miesiąc, w którym zostanie opłacony rachunek za NC+ przysługuje 20 zł premii, maksymalnie 240 zł w ciągu 12 miesięcy. Premia będzie wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu opłacenia rachunku za NC+. Jest ona zwolniona z podatku wiec wpłynie w pełnej wysokości.

Dodatkowo można otrzymać jednorazowo 50 zł, jeżeli rachunek za telewizję nc+ zostanie opłacony za pośrednictwem polecenia zapłaty. Polecenie zapłaty można aktywować w dowolnym momencie w ciągu trwania promocji. Czyli łącznie można otrzymać 290 zł w ramach promocji nc+KONTO lub nc+KARTA. Dotychczasowi klienci muszą posiadać przez cały okres aktywną kartę kredytową. Co najlepsze nigdzie w regulaminie nie jest zastrzeżone, że musi to być rachunek za nc+ wystawione na nazwisko klienta. Czyli może być podobnie jak w Orange Finanse. Jeżeli tak to sam chętnie powrócę do BZ WBK. Dodatkowo w ramach promocji nc+KONTO nowi klienci otwierający konto osobiste są zwolnione z opłaty za obsługę karty debetowej (standardowo 7 zł). Co ważne promocje nc+KONTO oraz nc+KARTA nie łączą się ze sobą.

290 zł w promocji nc

2 Komentarze

  1. Hej, a gdzie jest napisane, ze trzeba miec przez caly czas „aktywna karte kredytowa”. w regulaminie jest tylko napisane ze trzeba zlozyc wniosek, zostac zaakceptowanym oraz podpisac umowe. nie ma nic o koniecznosci aktywacji albo o tym, czy mozesz zrezygnowac z karty lub nie. prosze mnie poprawic jesli sie myle;)

  2. W momencie wypłaty nagrody głównej oraz nagrody dodatkowej Uczestnik musi posiadać Kartę Kredytową, Konto oraz spełniać warunki zapisane w § 3 punkt 1c i 2. W przypadku, gdy Uczestnik przestanie spełniać powyższe warunki, nie będzie mógł otrzymać nagrody w danym miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.