Wideorejestrator Mio MiVue 600 za Kartę Kredytową Citibank–BP Payback

Wideorejestrator MIO MiVue karta kredytowa

Citibank, jak można było się spodziewać, przedłużył promocje związane ze swoimi kartami kredytowymi. Kilka dni temu pisałem Tablecie Lenovo za darmową kartę kredytową City Simplicity a dzisiaj czas na opisanie promocji Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue. Ponownie można zawnioskować o Kartę Kredytową Citibank–BP Payback i otrzymać Wideorejestrator MIO MiVue 600 w prezencie za spełnienie niewygórowanych warunków. Te warunki są niemal identyczne jak poprzednio a nowa promocja trwa do 30.06.2016 r.

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. To o rok krótszy okres karencji niż w przypadku promocji związanej z Tabletem Lenovo. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Akceptowane są też dochody z tytułu renty, emerytury oraz wynajmu mieszkania oraz inne dochody wymienione w regulaminie promocji.

Aby otrzymać Kartę Kredytową Citibank–BP Payback oraz Wideorejestrator Mio MiVue  w prezencie należy wypełnić formularz kontaktowy na specjalnej stronie promocji:

<<<Strona promocji Karta Kredytowa Citibank–BP Payback + Wideorejestrator Mio MiVue  w prezencie>>>

Wideorejestrator MIO MiVue karta kredytowa Citibank proocja

Po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibank–BP Payback (czasami to jeden dzień, czasami kilka, a czasami to nawet kilkadziesiąt minut). Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz czytelny dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). 

Aby otrzymać wideorejestrator Mio MiVue należy:

  • Wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1.000 zł w ciągu 30 dni od daty podpisania  przez Citibank umowy o Kartę Kredytową Citibank–BP Payback.
  • Zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na Smartfona CitiMobile w ciągu 30 dni od daty wydania karty w systemie Citibanku.
  • W dniu przyznania nagrody nadal posiadać w Citibanku Kartę Kredytową Citibank-BP Payback.

Wszyscy uczestnicy promocji Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue zostaną powiadomieni poprzez wiadomość w bankowości internetowej o przyznaniu nagrody w ciągu następnego miesiąca, po którym zostały spełnione warunki promocji. Nagroda – wideorejestrator Mio MiVue 600 o wartości 349 zł zostanie wysłana kurierem w ciągu 30 dni od daty otrzymania wspomnianej informacji. Nie mamy wpływu na wersję kolorystyczną wideorejestratora. Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją, która jest obsługiwana przez serwis FIXIT http://www.fixit.pl/ na podstawie numeru seryjnego produktu.

Wideorejestrator MIO MiVue za darmo karta kredytowa

Dodatkowo w ramach Programu Lojalnościowego dla  Karty Kredytowej Citibank–BP PAYBACK po wykonaniu pierwszej transakcji otrzymamy 3000 punktów Payback w przypadku Karty Kredytowej Gold lub 1500 punktów przypadku Karty Kredytowej Silver. Później standardowo za każde wydane 5 zł otrzymamy 1 punkt (w przypadku zakupów na stacjach BP 1 punkt otrzymamy za wydanie 3 zł, w promocji do końca 2016 roku za każde 2 zł). Miesięczny koszt obsługi Karty Kredytowej Silver to 8 zł a Karty Kredytowej Gold to 18 zł. Standardowo od razu najlepiej wyłączyć (napisać wiadomość wewnętrzną do banku) usługę niepotrzebną Citiphone (6 zł miesięcznie).


Podsumowując jeżeli ktoś ma ochotę na wideorejestrator i nie ma problemy z wydaniem 1.000 zł w ciągu 30 dni to ta promocja jest właśnie dla niego. Zainteresowani podobnymi akcjami powinni zapoznać się z drugą promocją Citibanku: Tablet Lenovo za darmową kartę Simplicity. Później można polecić kartę żonie/rodzinie/znajomemu w ramach bardzo dobrego programu poleceń i otrzymać 300 zł + Tablet Lenovo. Co ważne po otrzymaniu nagród dalszą współpracę z Citibankiem można przemyśleć na nowo. Sam otrzymałem tablet od Citibanku i czekam, aż znowu będę traktowany jako nowy klient. Wszystkich zainteresowanych promocją Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue zapraszam tutaj:

Wideorejestrator MIO MiVue karta kredytowa Citibank

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.