Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Ślaskim

Otwarte Konto Oszczędnościowe bonus ING Bank Ślaski

Kto wie, jak oszczędzać – ten ma. Takim hasłem reklamuje swoje Konto Oszczędnościowe ING Bank Śląski od bardzo długiego czasu. W ramach promocji Bonus na start można otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe do 30.06.2016 r. i cieszyć się oprocentowaniem w wysokości 2,50% do kwoty 100.000 zł przez 4 miesiące. Także dotychczasowi klienci ING Banku Śląskiego mogą otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus, wpłacić nowe środki i cieszyć się takim samym oprocentowaniem jak nowi klienci.

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Oprocentowanie w wysokości 2,50% może nie powala ale w porównaniu do konkurencyjnych kont oszczędnościowych nie jest źle. A wręcz można powiedzieć, że stawka 2,50% na Koncie Oszczędnościowym to już spora rzadkość. ING Bank Śląski prowadzi tak naprawdę dwie promocje. Otwarte Konto Oszczędnościowe w promocji Bonus na start przeznaczone jest dla nowych i dotychczasowych klientów banku, którzy od 13.11.2015 r. nie byli i nie są posiadaczami Otwartego Konta Oszczędnościowego, Otwartego Konta Oszczędnościowego Direct, Otwartego Konta Oszczędnościowego Premium lub Dream Saver. Lub posiadają take rachunki otwarte przed 13.11.2014 r. ale nie wykazywały na nich żadnych aktywności oraz ich średnie saldo było w okresie 13.11.2014 r. – 12.11.2015 r. nie większe niż 10 zł. Można się pogubić.

Oprocentowanie wynosi 2,50% przez 4 miesiące od daty otwarcia Otwartego Konta Oszczędnościowego. Po upływie 4 miesięcy będzie obowiązywało oprocentowanie standardowe czyli 1% do kwoty 100.000 zł oraz 1,05% dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Otwarte Konto Oszczędnościowe w promocji Bonus na start można otworzyć bez konieczności posiadania w ING Banku Ślaskim konta osobistego. Pierwszy przelew na konto w innym banku jest bezpłatny, każdy to kolejny to 6 zł lub 10 zł w zależności czy posiadamy w ING Banku Ślaskim konto osobiste.

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Dotychczasowi klienci ING Banku Śląskiego nie spełniający powyższych warunków mogą otworzyć Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus. Oprocentowanie w wysokości 2,50% do kwoty 100.000 zł będzie naliczane od wpłaconych nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony w ING Banku Śląskim na dzień 02.03.2016 r. Oprocentowanie pozostałych pieniędzy nie spełniających warunków promocji Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus będzie wynosiło 1%. Warunki i opłaty są praktycznie identyczne jak w przypadku Otwartego Konta Oszczędnościowego. Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus można otworzyć przez bankowość internetową.

Lokaty w ING Banku Ślaskim są bardzo słabo oprocentowane. Dla 3 miesięcy obowiązuje stawka 0,75%, dla 6 miesięcy – 1%, dla 12 i 24 miesięcy stawka wynosi 1,25%. To wręcz mniej niż w PKO BP oraz PEKAO SA. Oczywiście po okresie promocyjnego oprocentowania nie trzeba zostawać ze swoim oszczędnościami w ING Banku Śląskim. Można powrócić wtedy, gdy nasze środki znowu będą traktowane jako  nowe i zostaną objęte promocyjnym oprocentowaniem. Wszystkich zainteresowanych Otwartym Kontem Oszczędnościowym zapraszam tutaj:

Otwarte Konto Oszczędnościowe ING Bank Ślaski


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.