Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK

bz wbk promocja

Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia na 4% w BZ WBK. Po raz kolejny pojawiła się bardzo dobra akcja Agory oraz BZ WBK. Od wczoraj ponownie można otworzyć darmowe Konto Godne Polecenia z premią 120 zł po spełnieniu bardzo prostego warunku. Ten warunek to zasilenie nowo otwartego Konta Godnego Polecenia odpowiednią kwotą przez 3 kolejne miesiące. Akcja nazywa się tym razem Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł i trwa do 20.04.2016 r.

Promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, którzy od dnia 15.08.2015 r. nie posiadali w BZ WBK konta osobistego. To jak zwykle stosunkowo łagodna definicja nowego klienta chociaż ja niestety skorzystać z niej nie mogę. Standardowo należy mieć 18 lat, pełną zdolność do czynności prawnych oraz obywatelstwo polskie. Ważne, aby nie złożyć w BZ WBK sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną można wyrazić:

 • Na etapie składania wniosku o otwarcie Konta Godnego Polecenia.
 • Logując się do bankowości internetowej, w zakładce Ustawienia – opcja Moje dane.
 • Pod numerem telefonu 19999 lub 61 81 199999
 • W placówkach BZ WBK.

Zasady promocji:

 • Do 20.04.2016 r. należy podając swój adres e-mail zarejestrować się na poniższej stronie:

<<<Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia – strona promocji>>>

Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia

 • W celu potwierdzenia rejestracji należy kliknąć w link umieszczony w przesłanej na podany adres wiadomości e-mail.
 • Po przekierowaniu na stronę BZ WBK należy wypełnić wniosek o Konto Godne Polecenia w promocji Konto na 4%. 
 • Należy wyrazić zgodę na zwolnienie BZ WBK z tajemnicy bankowej w zakresie określonym w formularzu.

Można podpisać Umowę o Konto Godne Polecenia w promocji Konto na 4% wybierając jedną z dwóch możliwości:

 • Za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku na 1 zł. Konieczne jest dołączenie skanu dowodu osobistego.
 • Za pośrednictwem kuriera. Także konieczne jest dołączenia skanu dowodu osobistego do wniosku lub dołączenie jego kopii kurierowi.

W okresie od 01.04.2016 r. do 30.06.2016 r. powinno się zapewnić wpływ w wysokości 800 zł za Konto Godne Polecenia w każdym kolejnym miesiącu kalendarzowym. Czyli należy zapewnić taki wpływ w kwietniu, maju oraz czerwcu. Nie może być to przelew z własnego konta w BZ WBK. Ale już z innego konta jak najbardziej.

Następnie:

 • Do 25.07.2016 r. nastąpi wysyłka maili przez organizatora z informacją o przyznaniu premii.
 • Do 31.07.2016 r. należy zalogować się na stronie promocji i podać następujące dane: numer Konta Godnego Polecenia, imię i nazwisko oraz adres zamieszkania.
 • Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia wpłynie do 24.08.2016 r.

Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia

I to właściwie wszystko. Należy pamiętać o prawidłowym zaznaczeniu zgód marketingowych – w poprzednich akcjach były z tym problemy. Szczególnie powinni uważać na ten szczegół Ci, którzy mieli już wcześniej jakieś produkty w BZ WBK. Wszystkich, którym miła jest akcja Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia zapraszam tutaj:

konto godne polecenia bz wbk promocja


W ramach promocji  Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł otwieramy Konto Godne Polecenia z oprocentowaniem 4% do kwoty 4.000 zł. Nie ponosimy także opłaty za obsługę karty płatniczej MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni – standardowo to 7 zł. Promocyjne warunki będą obowiązywać do 30.07.2017 r.

Premia 120 zł za Konto Godne Polecenia

Konto Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za obsługę karty w ramach promocji „Konto na 4%”.
 • 0 zł za wypłatę z wszystkich bankomatów w Polsce.
 • 0 zł za przelewy internetowe, polecenie zapłaty czy zlecenia stałe.
 • Oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 4.000 zł.

Co więcej można otworzyć do 3 takich kont czyli oprocentowanie w wysokości 4% może obowiązywać do kwoty 12.000 zł. Jednak premię 120 zł otrzymamy za założenie tylko pierwszego Konta Godnego Polecenia. Kolejne konta należy otworzyć samodzielnie za pomocą strony internetowej BZ WBK za pośrednictwem kuriera. Taki wniosek można złożyć tutaj.

3 Komentarze

 1. „Zasilić konto” oznacza po prostu zrobić na nie przelew, prawda? I następnego dnia mogę te pieniądze ponownie przerzucić na właściwe konto (i tym samym mieć na swoim koncie stan „prawie zero”)

 2. a to nie chodzi o to że trzeba tam jakieś saldo utrzymać zrobić transakcje czy coś? za łatwe się do zdaje, że tylko tak przelać parę złotych i już 😀 pewnie mają jakiś haczyk 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.