Lokata Deklasująca w BGŻ Optimie

lokata deklasująca kwiecień 2016BGŻ Optima po raz kolejny wypuszcza limitowaną lokatę przeznaczoną dla nowych środków. Ponownie na stronach BGŻ Optimy dostępna jest 4-miesięczna Lokata Deklasująca oprocentowana obecnie 2,50%. Jak zwykle Lokata Deklasująca przeznaczona jest dla nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 25.03.2016 r. Lokata Deklasująca będzie tym razem dostępna do 12.04.2016 r. lub do wyczerpania puli 1.000 sztuk Lokat Deklasujących. Standardowo BGŻ Optima może, lecz nie musi przedłużyć ofertę Lokaty Deklasującej.

Lokata Deklasująca – warunki:

 • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
 • Dla nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
 • Możliwość założenia do 5 Lokat Deklasujących.
 • 4-miesięczny okres Lokaty Deklasującej.
 • Lokata Deklasująca odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (2%).
 • Zerwanie Lokaty Deklasującej powoduje utratę naliczonych odsetek.

nowa lokata deklasująca kwiecień 2016 konto oszczędnościowe

Do otwarcia Lokat Deklasujących niezbędne jest posiadanie Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Nie jest to żadnym problemem ponieważ jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Jeden klient może otworzyć maksymalnie 5 Lokat Deklasujących, każdą na kwotę maksymalnie do 100.000 zł. Czyli na Lokatach Deklasujących można ulokować kwotę do 500.000 zł. Jeśli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki wynoszącej 2%. Choć tak naprawdę, gdy wczoraj przelewałem środki z BGŻ Optimy celem zasilenia (niedostępnej już) Lokaty od Zająca w Idea Banku otrzymałem propozycję 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 2,50%. Więc w BGŻ Optimie można otrzymać stawkę 2,50% bez konieczności wpłaty nowych środków – trzeba tylko pogrozić.

zanim wypłacisz lokata deklasująca kwiecień 2016 konto oszczędnościowe


Nadal ważna jest promocja dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w BGŻ Optimie. Nowe środki, stanowiące nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 08.02.2015 r. oprocentowane są na 2,70% do kwoty 100.000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje tylko do 07.04.2016 r. Stawka standardowa to 1,50%. Ale jeżeli mamy ulokowane co najmniej 150.000 zł to oprocentowanie wynosi 1,80%, a jeżeli poniżej 150.000 zł to obowiązuje stawka standardowa.

lokata deklasująca kwiecień 2016 konto oszczędnościowe


Standardowo nowych klientów BŻG Optimy,  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali Konta Oszczędnościowego zachęcam do otwarcia najpierw 3-miesięcznej Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem 3,20% z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

lokata deklasująca


 Pozostałe Lokaty w BGŻ Optima:

 • 3-miesięczna Lokata Standardowa z oprocentowaniem 2%.
 • 6-miesięczna Lokata Elastyczna z oprocentowaniem 2%.
 • 12-miesięczna Lokata Standardowa z oprocentowaniem 2%.
 • 24-miesięczna Lokata Elastyczna z oprocentowaniem 2%.

Lokaty Elastyczna można zerwać przed terminem zapadalności z zachowaniem części oprocentowania. W przypadku lokaty na 6 miesięcy jest to 1,50% a w przypadku lokaty na 24 miesiące to 1,80%.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.