Promocje bankowe raport marzec 2016

Promocje bankowe raport marzec 2016

Witam. Standardowo na koniec miesiąca publikuję raport Promocje bankoweczyli raport z tego, jak dzięki dostępnym promocjom bankowym udaje mi się dorabiać kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Jak zwykle na początku zachęcam do korzystania z promocji bankowych, których wcale nie brakuje. To prosty sposób na łatwy zarobek w wysokości 50 zł – 100 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych tematem promocji zapraszam do lektury.

W poprzednim roku dorabiałem dzięki promocjom bankowym blisko 100 zł miesięcznie. To bardzo dobry wynik, który ciężko będzie powtórzyć. W styczniu otrzymałem pierwsze 55 zł za udział w promocji Comperia Bonus 5. Luty nie przyniósł mi żadnych wpływów za to w marcu liczyłem na 100 zł się udziale w promocji iKontoaktywator-a na Grouponie. No właśnie. Liczyłem. Dostałem „tylko” 50 zł zamiast planowanych 100 zł. A dlaczego?

Okazało się, że jedna transakcja wykonana w końcu miesiąca rozliczyła się w następnym miesiącu, ale nie została na ten miesiąc zaliczona. I zabrakło mi kilkanaście złotych aby spełnić warunki promocji i otrzymać 50 zł. Gdybym wiedział… W zamian zapłaciłem 7 złoty za obsługę karty. To w sumie pierwszy taki „zonk” odkąd bawię się w promocje bankowe. Trudno. W sumie od początku roku otrzymałem łącznie 105 zł dzięki dwóm promocjom bankowym. Skromnie ale stabilnie. Moja narzeczona takiego błędu nie popełniła i otrzymała pełne 100 zł za udział w promocji iKontoaktywator-a.

W planach mam zgarnięcie 100 zł za udział w promocji Konta w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo, 6 razy po 25 zł za konto osobiste w Orange Finanse w promocji 25 zł mniej za fakturę oraz 25 miesięcznie za Konto w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback-em. Za polecenie konta osobistego w Inteligo mojej narzeczonej otrzymam dodatkowe 50 zł. Po spełnieniu warunków tych promocji powinienem do końca roku otrzymać dodatkowo ponad 500 zł. A liczę jeszcze na inne promocje, które pojawią się w ciągu roku i z których być może skorzystam. Standardowo przedstawiam podsumowanie moich wpływów z promocji bankowych.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 105 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 1.991,50 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.591,50 zł.

Przekroczyłbym kwotę 2.000 zł gdyby nie wpadka z Paribasem. Ale już od przyszłego miesiąca powinienem otrzymywać regularnie premie po 25 zł od Orange Finanse oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Na wpływ od Inteligo będę musiał poczekać jeszcze około 2 miesiące. Niestety z większości dostępnych promocji bankowych jestem wyłączony jako były klient, ale cierpliwie czekam na nowe. Bo właściwie ciągle pojawiają się nowe promocje bankowe na których można sporo dorobić. Jak zwykle poniżej przedstawiam spis aktualnych na dzisiaj promocji bankowych.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.