Dobrze oprocentowany Gwarantomat w Expanderze

gwarantomat expander oferta lokata promocja

W Expanderze były już polisolokaty: Zyskomat oraz Gwarantowany Zysk. Tym razem nowa polisolokata nosi nie mniej oryginalną nazwę – Gwarantomat. Gwarantomat to 1-miesięczne ubezpieczenie na życie i dożycie ze składką jednorazową na poziomie od 20.000 zł do 300.000 zł oraz oprocentowaniu 3,50%. Warunki są praktycznie takie same jak w przypadku dwóch wcześniejszych propozycji Expandera. Również tym razem nie ma obowiązku zakładania żadnego konta oraz zakupu dodatkowych produktów w Expanderze. Nowa oferta Expandera ważna jest do 06.11.2015 r.

Ubezpieczenie Gwarantomat dostępne tylko w placówkach Expandera po telefonicznym umówieniu spotkania. Jak zwykle w takich przypadkach warto mieć przy sobie numer konta z którego ewentualnie będziemy opłacać polisolokatę. Właściwie termin i oprocentowanie to wszystko, co wiadomo o tej tajemniczej ofercie Expandera. O więcej szczegółów można zapytać w trakcie rozmowy telefonicznej. Wszystkich zainteresowany 1-miesięczną Lokatą Gwarantomat na 3,50% zapraszam tutaj:

gwarantomat expander oferta lokata


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.