Ponownie: Lokata Tylko Dziś w Idea Banku

lokata tylko dziś październik idea bank

Pod koniec września pisałem o rewelacyjnej Lokacie Tylko Dziś w Idea Banku. Propozycja ta dostępna była tylko przez 3 dni. Ale po dwóch tygodniach przerwy ponownie pojawiła się 2-miesięczna Lokata Tylko Dziś oprocentowana tym razem na 3%. To o 0,50% mniej niż w przypadku oferty sprzed dwóch tygodni ale to i tak bardzo dobra lokata. Standardowo nie ma też obowiązku zakładania konta osobistego ani wpłaty nowych środków. Lokata Tylko Dziś będzie w ofercie Idea Banku do odwołania, nie krócej niż do 16.10.2015 r. Nadal aktualne są: 4-miesięczna Lokata Babie Lato z oprocentowaniem 2,85% oraz 6-miesięczna Lokata Oby Do Wiosny z oprocentowaniem 2,95%. Jednocześnie pojawiła się dodatkowo Lokata Nr 1 na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3%. Lokata Tylko Dziś w dniu 30.10.2015 r. zniknęła z oferty Idea Banku.

Lokata Tylko Dziś – warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • 2-miesięczny okres Lokaty Tylko Dziś.
 • Lokata Tylko Dziś odnawia się na taki sam okres na standardowym (niskim) oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
 • Termin ważności wniosku – 5 dni.
 • Zerwanie Lokaty Tylko Dziś przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Dzisiejsze zmiany w Idea Banku można podsumować jednym zdaniem – same dobre wieści. Lokata Tylko Dziś to bardzo dobra propozycja dla lokujących swoje oszczędności na krótki czas, a Lokata Nr 1 to jedyna lokata na 12 miesięcy z tak wysokim oprocentowaniem. Z podsumowaniem oferty depozytowej Idea Banku można zapoznać się tutaj. Standardowo nowych klientów Idea Banku zachęcam najpierw do założenia 3-miesięcznej Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata tylko dziś idea bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

1 Komentarz

 1. Witam

  Bardzo dobra oferta, dodam, że lokata dalej jest dostępna.
  Warto dodać, że obecna jest nowa lokata w IDEA Banku: Lokata Babie Lato. Od kwoty 1 000,00 do 1 000 000,00 zł z oprocentowaniem 2.85% na 4 miesiące.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.