Zyskomat w Expanderze czyli polisolokata na 3,50%

zyskomat expander oprocentowanie

W Expanderze co jakiś czas pojawiają wysoko oprocentowane lokaty lub polisolokaty. Od wczoraj można założyć Zyskomat, czyli 1-miesięczną polisę ubezpieczeniową na życie i dożycie z oprocentowaniem 3,50% od kwoty 20.000 zł do 300.000 zł. Nie ma obowiązku zakładania konta ani zakupu dodatkowych produktów. Zyskomat dostępny jest tylko w oddziałach Expandera po telefonicznym umówieniu spotkania.

Polisa ubezpieczeniowa Zyskomat będzie w ofercie Expandera do 04.09.2015 r. I to właściwie tyle, ile wiadomo o nowej propozycji Expandera. Podobno oferta dostępna jest nie tylko dla nowych klientów Expandera ale dla każdego. Nawet dla tych, którzy już wcześniej posiadali różne inne produkty w Expanderze. Ale to podobno ponieważ nie znalazłem więcej informacji o Zyskomacie. Jeżeli już się zdecydujemy, to na spotkanie z doradcą w Expanderze należy wziąć ze sobą numer rachunku, z którego będziemy robić przelew na polisolokatę. Wszystkich zainteresowanych Zyskomatem zapraszam tutaj:

zyskomat expander


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.