Lokata Bestseller w Idea Banku

lokata bestseller

W ofercie Idea Banku kilka dni temu pojawiły się nowe Lokaty Power, a od wczoraj dostępna jest Lokata Bestseller. A właściwie pojawiły się trzy Lokaty Bestseller: na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,55%, na 6 miesięcy z oprocentowaniem 2,65% oraz na 7 miesięcy z oprocentowaniem 2,70%. Oprocentowanie jest tylko o 0,05% – 0,10% niższe niż w przypadku Lokat Power a nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Lokata Bestseller była już przedstawiana na mojej stronie we wrześniu ubiegłego roku ale wtedy oprocentowanie było o równo 1% wyższe. Niestety (a może na szczęście) te czasu długo nie powrócą. Obecna oferta Lokat Bestseller ważna jest co najmniej do 21.05.2015 r.

Lokaty Bestseller – pozostałe warunki:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokaty odnawialne na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • 14 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokat Bestseller przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Pozostała oferta depozytowa Idea Banku nie uległa zmianie. O szczegółach pisałem tutaj. Nowi klienci Idea Banku powinni się zainteresować najpierw Lokatą Happy na 4% oraz Lokatą Cloud z oprocentowaniem 3,20% (realnie 2,91%).

lokata bestseller lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

1 Trackback / Pingback

  1. Nowa majowa Lokata NR 1 w Idea Banku - BEZPIECZNE OSZCZĘDZANIEBEZPIECZNE OSZCZĘDZANIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.