Majowa Lokata Power w Idea Banku

lokata power

Do oferty Idea Banku powróciła Lokata Power tym razem w 4 odmianach: na 3 i 4 miesiące z oprocentowaniem 2,65% oraz na 6 lub 9 miesięcy z oprocentowaniem 2,75%. Lokata Power przeznaczona jest jedynie dla nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania w Idea Banku (a także w Lion’s Banku) obliczony na dzień 08.05.2015 r. Idea Bank po kilku dniach (25.05 lub 01.06) zweryfikuje wpłatę na Lokatę Power i jeśli wpłacone pieniądze nie spełnią definicji nowych środków to oprocentowanie Lokaty Power zostanie obniżone do 2,20%.

Pozostałe warunki dotyczące Lokaty Power:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota Lokaty Power to 1.000 zł, maksymalna to 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwości założenia online, przez telefon i w placówkach Idea Banku.
  • 5 dni na opłacenie wniosku o otwarcie Lokaty Power.
  • Zerwanie Lokaty Power przed terminem powoduje utratę odsetek.
  • Oferta ważna do 26.05.2015 r.

Pozostała oferta depozytowa Idea Banku nie uległa zmianie. O szczegółach pisałem tutaj. Oprocentowanie Lokat Power jest nieznacznie wyższe od pozostałych lokat w Idea Banku, w przypadku których nie ma konieczności wpłacania nowych środków. Ale Idea Bank pozyskał ostatnio sporo środków emisji nowych akcji więc nie walczy już tak aktywnie o nasze depozyty. Nowi, potencjalni klienci Idea Banku powinni się zainteresować najpierw Lokata Happy na 4% oraz Lokata Cloud z oprocentowaniem 3,20% (realnie 2,91%).

lokata power lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.