Lokata Twój Zysk oraz pozostałe lokaty w Getin Banku

lokata Twój zysk

Aktualizacja 01.06.2015 r.

Z oferty Getin Banku zniknęła Twoja Lokata III a w jej miejsce pojawiła się Lokata Twój Zysk. Lokata Twój Zysk to także 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,50% z możliwością podwyższenia oprocentowania do 2,75% do kwoty 50.000 zł. Lokata Twój Zysk przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 11.05.2015 r. Właściwie jest to wierna kopia Twojej Lokaty III – jedyne co różni obie lokaty to nazwa. Jaki jest sens wprowadzania takiej zmiany? Może Getin Bank planuje jakoś kampanię reklamową i poprzednia nazwa nie bardzo pasowała…?

Oprocentowanie standardowe Lokaty Twój Zysk wynosi 2,50%. Może być podwyższone do 2,75% do kwoty 50.000 zł po spełnieniu 3 warunków związanych z aktywnym korzystaniem z konta osobistego.

Lokata Twój Zysk – warunki podwyższenia oprocentowania:

 • Posiadanie lub założenie w Getin Banku konta osobistego.
 • Zapewnienie wpływu wynagrodzenia na konto osobiste w wysokości minimum 1.000 zł przez 2 podokresy trwania Lokaty Twój Zysk.
 • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą do konta lub przez aplikację iKasa na łączną sumę 300 zł przez 2 podokresy trwania Lokaty Twój Zysk.

Podokres to pełny lub niepełny miesiąc kalendarzowy trwania lokaty. Po spełnieniu łącznie tych 3 warunków oprocentowanie Lokaty Twój Zysk zostanie podwyższone do 2,75% do kwoty 50.000 zł. Reszta środków będzie oprocentowana na 2,50%. Zerwanie lokaty przed terminem powoduje utratę odsetek. Lokatę Twój Zysk można założyć przez bankowość telefoniczną oraz w placówkach Getin Banku. Minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 500 zł, a na opłacenie wniosku o otwarcie Lokaty Twój Zysk jest 7 dni.

Pozostałe Lokaty w Getin Banku:

 • 1-miesięczna Lokata Prosty Zysk z oprocentowaniem 1%.
 • 2-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem 3,50%.
 • 3-miesięczna Lokata Prosty Zysk z oprocentowaniem 2%.
 • 6-miesięczna Lokata Prosty Zysk z oprocentowaniem 2,25%.
 • 12-miesięczna Lokata Wznoszącą z oprocentowaniem 2,45%.
 • 24-miesięczna Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem 2,30%.
 • 36-miesięczna Lokata Dynamiczna z oprocentowaniem 2,55%.

Aktywni klienci Getin Banku mogą uzyskać podwyższenie oprocentowania wymienionych lokat (oprócz Lokaty Mobilnej) o 0,20%. Warunkiem jest wykonywanie przed założeniem lokaty odpowiedniej ilości transakcji bezgotówkowych. Oferta Lokat Internetowych w Getin Banku nie uległa zmianie – o szczegółach pisałem tutaj. A o Pakiecie Korzyści Mój Bank w ramach którego można mieć 4% na Koncie Oszczędnościowym pisałem tutaj.


Nowych klientów Getin Banku czy Getin Online (internetowej odnogi Getin Banku) zachęcam do założenia najpierw 2-miesięcznej Lokaty na Start od 500 zł do 10.000 zł z oprocentowaniem 3,50% oraz z możliwością zachowania naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania. Lokatę na Start można założyć tutaj:

lokata słoneczna lokata start getin


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

 1. lokaty w getinie są bardzo dobre 🙂 a oprócz tego, dzięki nim nauczyłam się gospodarować pieniędzmi tak,że co miesiąc mam co na nie odłożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.