Nowa majowa Lokata NR 1 w Idea Banku

lokata nr 1 idea bank

W Idea Banku co raz pojawiają się nowe lokaty. Dwa dni temu pisałem o Lokacie Bestseller, którą można założyć na 4, 6 lub 7 miesięcy. Od wczoraj oprócz Lokaty Bestseller dostępna jest również nowa Lokata NR 1, tym razem także w trzech odmianach: na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,75% oraz na 6 lub 8 miesięcy z oprocentowaniem 2,85%. Oprocentowanie Lokaty NR 1 (a właściwie Lokat NR 1) jest wyższe niż oprocentowanie Lokaty Power a nie ma obowiązku wpłaty nowych środków. Oferta ważna jest do odwołania, nie krócej jednak niż do 23.05.2015 r.

Lokata NR 1 – pozostałe warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • Lokaty odnawialne na standardowym oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
 • 14 dni na opłacenie wniosku.
 • Zerwanie Lokat NR 1 przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Jednocześnie w ofercie Idea Banku nadal dostępne Lokaty Stabilne, Lokaty FAIR PLAY, Lokata Beztroska o których pisałem tutaj, Lokaty Power oraz Lokaty Bestseller. Oferta lokat w Idea Banku rozrosła się ostatnio bardzo mocno. Pewnie ten stan nie potrwa długo. Póki co dla dotychczasowych klientów Idea Banku najkorzystniejsze oprocentowanie mają Lokaty NR 1. Jak zwykle nowych klientów zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy na 4% do kwoty 10.000 zł.

lokata nr 1 lokata happy


A poniżej przedstawiam błąd jaki zauważyła osoba na stronie internetowej Idea Banku:

lokata bezkonkurencyjna idea bank błąd 1

Choć regulamin nic nie mówi o nowych środkach, tak jak dalsza cześć informacji o Lokacie Bezkonkurencyjnej. Ktoś w Idea Banku przeoczył opis.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

8 Komentarze

 1. chyba im baza depozytow odplynela za szybko po ostatnich ostrych cieciach jeszcze miesiac temu 3% dawali bez laski wiec sie ludzi od nich odwrocili

  • tymczasowo nikt raczej nie da wiecej bo skutkiem konsolidacji bankow zanika konkurencja ze strony mniejszych podmiotow ktore musialy placic wiecej za lokaty

 2. Czyżby to pan Cz.? 🙂

  A tak na poważnie jeśli ktoś umiejętnie korzysta z ofert bankowych to nie ma co się bać. Ja nigdy nie miałem z bankami problemów. Jeśli już to na własną prośbę.

  W biznesie obowiązuje zasada: nie podpisuj! A jak podpisałeś to się nie dziw. Ale chociaż przeczytaj. Przykład negatywnej działalności Getin Banku oraz Open Finance powinno się przedstawiać zwolennikom tzw. „polskich” banków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.