Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku tym razem naprawdę bezkonkurencyjna

lokata bezkonkurencyjna oprocentowanie idea bank maj

Idea Bank na dobre obudził się ze snu – właściwie co dwa dni wprowadza do swojej oferty nowe, co raz lepsze lokaty. Od dzisiaj oprócz opisywanych wcześniej Lokat Fair PlayLokat Power, Lokat NR 1, Lokat Bestseller, Lokat Stabilnych można otworzyć także 4-miesięczną Lokatę Bezkonkurencyjną z oprocentowaniem aż 3,15%. To rzeczywiście oprocentowanie bezkonkurencyjne, nie notowane w innych bankach. A dodatkowo nie trzeba być nowym klientem, wpłacać nowych środków ani zakładać konta osobistego. Z Lokatą Bezkonkurencyjną równać się może jedynie Lokata Plan Depozytowy na 80 dni (z premią 140 zł) w Toyota Banku, gdzie otrzymamy oprocentowanie w wysokości 3,25% ale tylko do kwoty 49.000 zł. Lokata była w ofercie Idea Banku do 30.05.2015 r.

Lokata Bezkonkurencyjna – pozostałe warunki:

 • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
 • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
 • Lokata odnawialna na taki sam okres standardowym oprocentowaniu.
 • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
 • 14 dni na opłacenie wniosku.
 • Zerwanie Lokaty Bezkonkurencyjnej przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.
 • Oferta ważna do odwołania, nie krócej niż do 23.05.2015 r.

lokata bezkonkurencyjna idea bank maj

Oferta lokat w Idea Banku rozrosła się o kolejną dobrą lokatę. Czy Idea Bankowi zaczęło odpływać za dużo depozytów, że zaczyna oferować na lokatach co raz więcej? Nie wiem. Ale to dobry znak. Lokata Bezkonkurencyjna zaraz po Lokacie Plan Depozytowy na 80 dni (z premią 140 zł) w Toyota Banku jest obecnie najlepszą lokatą (oczywiście bez uwzględnienia lokat dla nowych klientów, o których pisałem tutaj). Jak zwykle nowych klientów zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy na 4% do kwoty 10.000 zł.

Lokata bezkonkurencyjna lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

6 Komentarze

 1. Co za żelazna niekonsekwencja! na stronie idei wyraźnie jest napisane:
  Lokata BEZKONKURENCYJNA 3,15%
  Załóż lokatę
  Lokata dla klientów indywidualnych

  wysokie oprocentowanie do 3,15% w skali roku
  okres lokaty to 4 miesiące
  kwota lokaty od 1000 zł do 1 000 000 zł
  lokata dla nowych środków

  DLA NOWYCH ŚRODKÓW! W regulaminie ani słowa o tym nie ma. To w którym miejscu się nie pomylili? Co poeta chciał powiedzieć?

 2. A dziękuję – nigdy na to miejsce nie zwracam uwagi.

  To nie pierwszy błąd, który się zdarzył pracownikom Idea Banku odpowiedzialnym za stronę internetową. Nieraz nawet zwracałem na to uwagę. Oczywiście ważniejszy i obowiązujący jest regulamin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.