Nowa Lokata FAIR PLAY oraz Lokata Beztroska w Idea Banku

??????????

W Idea Banku po dłuższej przerwie pojawiła się nowa Lokata FAIR PLAY, tym razem jako 6-miesięczna lokata z oprocentowaniem 3%. W porównaniu do stycznia oprocentowanie jest skromniejsze aż o 0,50%. Lokata FAIR PLAY ma jedną wyróżniającą zaletę – można ją zerwać już po 4 pełnych miesiącach. Otrzymamy wtedy oprocentowanie w wysokości 2,80% za cały okres trwania Lokaty FAIR PLAY. Zerwanie Lokaty FAIR PLAY w ciągu pierwszych 4 miesięcy trwania powoduję utratę całości naliczonych odsetek.

Aktualizacja 17.04.2015 r.

Idea Bank obniżył oprocentowanie Lokaty FAIR PLAY do 2,60%. Zrywając lokatę po 4 miesiącach od dzisiaj otrzymamy oprocentowanie w wysokości 2,30%. Obniżenie oprocentowania nie minęło także Lokaty Beztroskiej – spadło do 2%. Słabo…

Od 08.05.2015 r. można otworzyć Lokatę FAIR PLAY także na 9 miesięcy. Można ją zerwać po 6 miesiącach z zachowaniem oprocentowania w wysokości 2,50%.

Została także zmodyfikowana oferta Lokaty Beztroskiej. Obecnie Lokata Beztroska to 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,50%. Nadal można ją zerwać w każdym momencie – zachowamy wtedy całość naliczonych odsetek za pełen okres utrzymywania lokaty. Oprocentowanie jest niższe o 0,50% w porównaniu do oferty sprzed kilku dni i nie ma już możliwości założenia Lokaty Beztroskiej na 2 miesiące.

Pozostałe warunki prowadzenia Lokaty Fair Play oraz Lokaty Beztroskiej:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • 14 dni na opłacenie wniosku.

Lokaty FAIR PLAY oraz Beztroska będą w ofercie Idea Banku do odwołania, nie krócej jednak niż do 10.04.2015 r. W Idea Banku nadal pozostaje powiązana z bezpłatnym kontem osobistym Lokata Cloud z oprocentowaniem 3,60%, Lokata Power na nowe środki z oprocentowaniem 3,20% oraz Lokata Happy dla nowych klientów z oprocentowaniem 4%.

lokata happy nowa lokata fair play


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.