Prosta Lokata w BZ WBK

prosta lokata bz wbk

Aktualizacja 07.10.2015 r.

Ostatnio pisałem o nowych, coraz lepszych lokatach w Idea Banku. Dzisiaj mały odpoczynek od tego banku. Od kilkunastu dni w ofercie BZ WBK znajduje się 6-miesięczna Prosta Lokata z oprocentowaniem 2,50% od początku października na 2% dla nowych środków. Prosta Lokata przeznaczona jest dla nowych środków stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczoną na dzień 29.04.2015 r 03.08.2015 r. 01.10.2015 r. Dodatkowo należy zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych od BZ WBK drogą elektroniczną, jak też poprzez kontakt telefoniczny. Co ciekawe Prosta Lokata na specjalnym oprocentowaniu dostępna jest także dla klientów BZ WBK odnawiających 6-miesięczne lokaty terminowe. Choć regulamin promocji nie jest w tym przypadku jednoznaczny.

Stawka oprocentowania nawet 2% to w BZ WBK rzadkość. Na takie oprocentowanie można liczyć w tym banku tylko w przypadku Lokaty Mobilnej. O całej ofercie depozytowej BZ WBK pisałem tutaj. Prosta Lokata ma oprocentowanie o 0,90% mniejsze niż oprocentowanie obecnie najlepszej lokaty na 6 miesięcy. BZ WBK po raz kolejny zaskakuje. Mocno reklamuje swoją promocję Zewsząd dostępne 150 zł a teraz dodaje do tego lokatę na w miarę przyzwoitym oprocentowaniu. Promocja związana z Prostą Lokatą ważna jest do 30.10.2015 r. ale jej oprocentowanie może być do tego czasu nie raz zmienione. A to dlatego, że oprocentowanie Prostej Lokaty publikowane jest w Tabeli Oprocentowania a nie w Regulaminie Promocji.

Potencjalni nowi klienci BZ WBK powinni się zainteresować wspomnianą wcześniej promocją Zewsząd dostępne 150 zł, w której można w prosty, bez żadnych kosztów otrzymać 150 zł za doładowania telefonu lub bilety. Szczegóły tutaj:

promocja bz wbk zewsząd dostępne 150 zł starter doładowania nagroda


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.