EKOlokata Świetnie Procentująca w BOŚ Banku

EKOlokata Świetnie Procentująca

W ofercie BOŚ Banku pojawiła się bardzo dobra 3-miesięczna EKOlokata Świetnie Procentująca z oprocentowaniem 3,65% dla nowych środków oraz 3,10% dla starych środków. To kolejna dobra propozycja depozytowa BOŚ Banku oraz jedna z najlepszych propozycji krótkoterminowej lokaty na rynku, która ustępuje w tej chwili jednie bardzo podobnie nazwanej Lokacie Dobrze Procentującej w BNP Paribas Banku. Oferta obowiązywała do 12.12.2014 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BOŚ Banku>>>

Minimalna kwota EKOlokaty Świetnie Procentującej to 1.000 zł, maksymalnej kwoty nie ma. Dodatkowo jeden klient może otworzyć więcej niż jedną EKOlokatę Świetnie Procentującą. Lokatę można założyć przez internet, telefon oraz w placówkach banku. Co ważne nie ma obowiązku posiadania konta osobistego w BOŚ Banku. Lokatę można założyć całkowicie online, a środki po 3 miesiącach mogą powrócić na rachunek, z którego została opłacona EKOlokata Świetnie Procentująca.

W ofercie BOŚ Banku nadal znajdują się także: EKOlokata Natura, EKOlokata Zielona, EKOlokata bez Kantów, EKOprogres 3+3 oraz EKOprogres 12 o których pisałem poprzednio – zainteresowanych szczegółami zapraszam tutaj.

Nowe środki dla BOŚ Banku to nadwyżka środków w dniu otwierania lokaty ponad sumę środków zgromadzonych w banku  według stanu na:

  • 4-ty dzień miesiąca, poprzedzającego miesiąc w którym zakładamy lokatę, jeśli lokatę zakładamy od pierwszego do czwartego dnia bieżącego miesiąca.
  • 4-ty dzień miesiąca bieżącego, jeśli lokatę zakładamy od piątego do ostatniego dnia miesiąca. Jeśli 4-ty dzień miesiąca wypadnie w dzień wolny od pracy, to bierze się pod uwagę następny dzień roboczy.

BOŚ Bank nadal też prowadzi akcję, w ramach której od każdej założonej i utrzymanej przez miesiąc lokaty przekazuje z własnych środków 2 zł na ochronę foki szarej. Środki trafiają do Słowińskiego Parku Narodowego na program odtwarzania populacji foki szarej w Bałtyku, prowadzony we współpracy ze Stacją Morską Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego w Helu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.