Lokata Deklasująca VI w BGŻ Optima

Lokata deklasująca VI BGŻ Optima edycja

W ofercie BGŻ Optimy pojawiła się 3-miesięczna Lokata Deklasująca VI z oprocentowaniem 3,40%. To już szósta edycja tej promocyjnej lokaty w BGŻ Optimie dostępnej jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków. Ponownie liczba dostępnych Lokat Deklasujących VI została ograniczona do 1.000 sztuk. Oferta Lokaty Deklasującej VI ważna jest do wyczerpania limitu lokat, jednak nie dłużej niż do 09.12.2014 r.

Lokata Deklasująca VI przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan obliczony na dzień 01.12.2014 r. Jeden klient może założyć maksymalnie 5 Lokat Deklasujących VI, każdą na kwotę nie wyższą niż 100.000 zł. Jeśli wpłacone środki na Lokatę Deklasującą VI nie zostaną zakwalifikowane jako nowe, to oprocentowanie zostanie obniżone do 2,20%. Pozostałe lokaty w BGŻ Optimie mają oprocentowanie od 2% do 2,40%, oprócz promocyjnej Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem wynoszącym 4%. Na koncie oszczędnościowym można liczyć za to na oprocentowanie w wysokości 3% dla nowych środków do kwoty 100.000 zł.

Na godzinę 16:15 zostało do założenia jeszcze ponad 950 Lokat Deklasujących VI.

Lokata deklasująca VI BGŻ Optima


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.