Lokata Dobrze Procentująca na 4% w BNP Paribas Banku

lokata dobrze procentująca bnp paribas

 

BNP Paribas Bank to bank który ostatnio regularnie zmienia swoją ofertę i chce zaistnieć pozytywnie na rynku po ostatniej aferze z tabletami. Od tygodnia można założyć iKonto z premią 70 zł, a od początku tego tygodnia w ofercie BNP Paribas Banku pojawiła się w nowym wydaniu 3-miesięczna Lokata Dobrze Procentująca z oprocentowaniem aż 4%. Oprocentowanie spotykane właściwie już jedynie na nielicznych, dostępnych tylko dla nowych klientów tzw. lokatach na start. Oferta nieaktualna.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej BNP Paribas Banku>>>

Lokata Dobrze Procentująca przeznaczona jest dla nowych klientów i/lub aktualnych klientów, którzy przyniosą do banku nowe środki. Nowe środki to nadwyżka środków ponad sumę zgromadzoną przez klienta na rachunkach oraz lokatach na dzień 01.11.2014 r. Minimalna kwota Lokaty Dobrze Procentującej to 1.000 zł, maksymalna to 500.000 zł. Każdy klient może założyć maksymalnie 3 takie lokaty. Czyli na 4% oprocentowaniu można ulokować maksymalnie 1.500.000 zł.

Lokatę Dobrze Procentującą mogą otworzyć tylko posiadacze Konta Dobrze Oszczędnościowego otwartego do konta osobistego w ofercie Konta Dobrze Dobranego. Lokata dostępna jest jedynie w placówkach BNP Paribas Banku po zapoznaniu się i podpisaniu Regulaminu Promocji Lokaty Dobrze Procentującej. Zerwanie Lokaty Dobrze Procentującej przed terminem zapadalności powoduję utratę odsetek.

Pozostała oferta depozytowa w BNP Paribas Banku:

  • Prosta Lokata na 1 miesiąc z oprocentowaniem 2,50%.
  • Najlokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,25%.
  • Najlokata Telefoniczna na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,25%.
  • Konto Dobrze Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% na 3 miesiące od momentu otwarcia.

Podsumowując oferta Lokaty Dobrze Procentującej jest bardzo dobra. Po obniżeniu stóp procentowych lokat na takim oprocentowaniu już nie ma. Lokata Dobrze Procentująca w takim wydaniu to obecnie najlepsza lokata na 3 miesiące. Zaraz za nią plasuje się Lokata Power (z oprocentowaniem 3,80% – wycofana z oferty) w Idea Banku oraz Lokata BIZ PRO w BIZ Banku (z oprocentowaniem 3,60%).


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.