Obniżenie oprocentowanie lokat w BIZ Banku

lokaty biz pro

Ponad tydzień temu pisałem o zmianie oprocentowania lokat w BIZ Banku. Przez długi czas BIZ Bank był bankiem, w którym wysoko oprocentowane lokaty były zarówno na krótki, jak i długi okres – na 24-miesięcznej lokacie BIZ PRO można było zyskać nawet 4,05%. Tym razem BIZ Bank zmienił strategię. Na wysokie oprocentowanie można liczyć w przypadku lokat od 2 do 6 miesięcy, gdzie można zyskać do 3,60%, powyżej tego terminu oprocentowanie spada bardzo znaczącą.

Aktualne oprocentowanie Lokat BIZ PRO:

  • Lokata BIZ PRO na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,60%
  • Lokata BIZ PRO na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,60%
  • Lokata BIZ PRO na 4 miesiące z oprocentowaniem 3,50%
  • Lokata BIZ PRO na 6 miesięcy z oprocentowaniem 3,50%

Oprocentowanie Lokaty BIZ PRO na 9, 12 i 24 miesiące wynosi już jedynie 2,60%. Czyli zostało obniżone bardzo mocno – od 1,05% do 1,45%. Na dłuższe terminy należy już jedynie brać pod uwagę Lokaty BIZ WIBOR Plus na 12, 24 i 36 miesięcy, oprocentowane obecnie odpowiednio na 3,23%, 3,33% oraz 3,43%.

Aby otworzyć Lokaty BIZ PRO na przedstawionym oprocentowaniu niezbędne jest posiadanie w BIZ Banku konta osobistego lub bezpłatnego rachunku oszczędnościowego. Można też otworzyć Lokaty BIZ Spinające bez konieczności posiadania w BIZ Banku konta osobistego czy oszczędnościowego, ale wtedy oprocentowanie lokat jest niższe o 0,10%

lokata wibor plus

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.