Nowe Lokaty Extra na 4% w Meritum Banku

lokaty extra meritum

Meritum Bank nie przestaje zaskakiwać. Kilka dni temu napisałem o 2-miesięcznej Lokacie Extra z oprocentowaniem 3,80%, która bardzo szybko znikła z oferty banku. Od dzisiaj aktualna jest za to oferta Lokaty Extra z oprocentowaniem aż 4%, którą można założyć na 2 lub 5 miesięcy.  Minimalna kwota nowej Lokaty Extra to 1.000 zł, maksymalna kwota została ograniczona do 100.000 zł.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Lokaty Extra dostępne są dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiada na dzień 15.09.2014 r. oraz dla środków pochodzących z Lokat Extra zapadających w okresie 24.09 – 25.10.2014 r. powiększonych o należne środki.

Nowymi środkami dla Meritum Banku nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów, którzy otwierają Lokatę Extra. Jeśli przelane pieniądze na lokatę nie zostaną zakwalifikowane jako nowe środki Meritum Bank obniży oprocentowanie Lokaty Extra po dwóch tygodniach do 2,80%, o czym bank poinformuje elektronicznie. Lokatę Extra można założyć jedynie przez internet. Nie ma obowiązku posiadania w Meritum Banku konta osobistego. O pozostałej, dosyć dobrej ofercie Lokat Meritum Zysku w Meritum Banku pisałem tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.