Nowa Lokata Extra na 3,80% w Meritum Banku

lokata extra w meritum banku

W Meritum Banku pojawiła się nowa edycja Lokaty Extra, tym razem na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,80%. Tak jak w przypadku poprzednich edycji Lokata Extra dostępna jest dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiada na dzień 15.09.2014 r. Minimalna kwota Lokaty Extra to 1.000 zł, maksymalna to aż 10.000.000 zł.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

Nowymi środkami dla Meritum Banku nie są środki przelewane z rachunków prowadzonych na rzecz współmałżonków i pełnomocników do rachunków klientów, którzy otwierają Lokatę Extra. Jeśli przelane pieniądze na lokatę nie zostaną zakwalifikowane jako nowe środki Meritum Bank obniży oprocentowanie Lokaty Extra po dwóch tygodniach do 2,80%. Lokatę Extra można założyć jedynie przez internet. Nie ma obowiązku posiadania w Meritum Banku konta osobistego. O pozostałej, dosyć dobrej ofercie Lokat Meritum Zysku w Meritum Banku pisałem tutaj.

I tutaj trochę z mojego doświadczenia. Bo zakończeniu terminu 3-miesięcznej Lokaty Extra bank zadzwonił proponując przedłużenie lokaty na taki sam okres na takim samym oprocentowaniu. Miły gest. Jednak już we wrześniu nie można było liczyć na promocyjne oprocentowanie. Bank też już sam się nie odezwał a lokata odnowiła się na standardowym oprocentowaniu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.