Nowe oprocentowanie Lokat Meritum Zysku w Meritum Banku

oprocentowanie Lokat Meritum

Meritum Bank ponad półtora miesiąca temu obniżył oprocentowanie swoich internetowych Lokat Meritum Zysku. Tym razem bank zdecydował się na krok w drugą stronę i podwyższył oprocentowanie Lokat Meritum Zysku na 6 i 12 miesięcy do odpowiednio 3,60% i 3,70%. Oprocentowanie obu lokat wzrosło o 0,10%. Nie jest to duży wzrost, ale należy się z takich faktów cieszyć, ponieważ banki od dłuższego czasu tylko obniżają oprocentowanie swoich lokat.

<<<Szczegóły nowej oferty depozytowej Meritum Banku>>>

W ofercie Meritum Banku pojawiła się też kolejna edycja Lokaty Ekstra, tym razem na 2 miesiące z oprocentowaniem 3,80% – szczegóły tutaj.

Oprocentowanie Lokat Meritum Zysku kształtuje się następującą:

  • 1-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 2,70%.
  • 3-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,00%.
  • 6-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,60%.
  • 12-miesięczna Lokata Meritum Zysku z oprocentowaniem 3,70%.

Nadal w ofercie Meritum Banku są dwie długoterminowe lokaty oparte o wskaźnik WIBOR 6M. Ze względu na spadek 6-miesięcznego WIBOR-u oprocentowanie tych lokat obniżyło się o ok. 0,20%: 24-miesięczna lokata oprocentowana jest na 3,48% (WIBOR 6M + 1%), 36-miesięczna lokata oprocentowana jest na 3,58% (WIBOR 6M + 1,10%). Wszystkie lokaty można otworzyć bez konieczności posiadania konta osobistego w Meritum Banku. Za to dla posiadaczy Prostego Konta Osobistego dostępna jest Lokata Start na 2 miesiące z oprocentowaniem 5% do 10.000 zł.

lokata meritum zysku meritum bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.