Premia 100 zł za konto Inteligo w programie Mam Inteligo

W Inteligo ponad rocznej przerwie wrócił cieszący się dużą popularnością program poleceń Mam Inteligo. W dniu wczorajszym wystartowała XV edycja programu, w ramach której za otwarcie konta osobistego oraz wykazanie niewielkiej aktywności można otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł. Premia 100 zł za konto w Inteligo należy się i poleconemu i polecającemu. Standardowo z akcji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich 3 lat przed startem programu nie były posiadaczami konta osobistego czy firmowego w Inteligo. Czyli nie można było mieć konta w Inteligo od 04.02.2016 r. Program poleceń Mam Inteligo trwa do 30.04.2019 r. i jest podzielona na 3 etapy.

Tym razem premia za polecenie jest równa premii za otwarcie konta i wynosi 100 zł. Czyli osoba polecająca otrzymuje 100 zł, jak też osoba polecona otrzymuje 100 zł. Należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Standardowo najlepiej poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny. Jeżeli nie mamy w gronie najbliższych takiej osoby to można napisać do mnie (prosteoszczedzanie@gmail.com) lub zostawić taką prośbą w komentarzu to chętnie przekażę taki kod. Wniosek o otwarcie konta osobistego w Inteligo można złożyć tutaj:

Premia 100 zł za konto Inteligo w programie poleceń

Konto w Inteligo otwiera się jedynie za pośrednictwem kuriera. Po założeniu konta można samemu zarejestrować się w programie Mam Inteligo i polecać konta rodzinie i znajomym. Należy pamiętać, że aby przystąpić do programu niezbędne jest wyrażenie zgody na przekazywanie przez PKO Bank Polski materiałów marketingowych. Posiadanie konta osobistego w PKO BP nie wyklucza z udział w tej akcji. PKO BP traktowane jest dla zasad programu poleceń Mam Inteligo jak osobny bank.

XV edycja programu Mam Inteligo podzielona jest na 3 etapy:
 • I etap będzie trwał od 04.02.2019 r. do 28.02.2019 r.
 • II etap trwa od 01.03.2019 r. do 31.03.2019 r.
 • III etap trwa od 01.04.2019 r. do 30.04.2019 r.
Premia 100 zł za konto w Inteligo – warunki akcji:
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie za pomocą karty debetowej co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej (lub kilka) o łącznej wartości co najmniej 200 zł, z wyłączeniem transakcji internetowych.
 • W ciągu 30 dni od otwarcia Konta wykonanie co najmniej jednej transakcji przy użyciu aplikacji IKO (BLIK) powiązanej z kontem o łącznej wartości co najmniej 40 zł w punktach usługowo-handlowych (np. Orlen, Auchan).

W przypadku kont firmowych zamiast drugiego warunku należy wykonać co najmniej 1 przelew do ZUS. Dla kont firmowych jest też dłuższy czas na spełnienie warunków akcji – 40 dni. Transakcje bezgotówkowe powinny zostać wykonane w sklepach – nie liczą się transakcje internetowe. Za to BLIKem można już płacić przez internet – nie ma takiego ograniczenia. Inteligo zastrzega sobie czas 50 dni na weryfikacje spełnienia warunków akcji oraz dodatkowe 44 dni na wypłatę nagrody. Ale poprzednie akcje pokazały, że ten okres jest o wiele krótszy. Dodatkowo najaktywniejsi mogą otrzymać dodatkowe premie (szczegóły poniżej). Wszystkich zainteresowanych premią 100 zł za konto w Inteligo zapraszam do złożenia wniosku tutaj:


Dodatkowa premia w programie Mam Inteligo:
 • 1.000 zł dla osób w przypadku polecenia więcej niż 20 kont.
 • 600 zł dla osób w przypadku polecenia od 11 do 20 kont.
 • 300 dla osób w przypadku polecenia od 5 do 10 kont.

Dla trzech najlepszych uczestników.


Konto w Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie bez żadnych warunków.
 • 0 zł za obsługę karty debetowe po wykonaniu transakcji bezgotówkowych na kwotę 100 zł (inaczej 4 zł).
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach PKO BP oraz BZ WBK (obce bankomaty to koszt 5 zł od wypłaty).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe oraz zlecenia stałe.

Regulamin ramowy Programu „Mam Inteligo”.

Zasady XV Edycji programu „Mam Inteligo”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.