Ponownie 80 zł i 200 zł za konto w Santanderze

Santander Bank jest bankiem, który nieustannie premiuje nowych klientów różnymi premiami. Od pewnego czasu najwięcej mogą ugrać nowi klienci, którzy zdecydują się na przelewaniu do Santandera swojego wynagrodzenia – 200 zł premii – właśnie pojawiła się nowa edycja tej bardzo dobrej promocji. Dodatkowo w ramach trwającego programu poleceń łatwo można otrzymać kolejne 80 zł premii. Ponownie można więc otrzymać aż 280 zł za konto w Santanderze za spełnienie naprawdę niewygórowanych warunków. Aby otrzymać tak wysoką premią należy się lekko pośpieszyć. Program poleceń Polecam mój Bank – edycja II trwa do 28.02.2019 r. a promocja 200 zł za konto z wynagrodzeniem – edycja II trwa do 30.04.2019 r.


Na początek przypomnienie zasad programu poleceń. Aby skorzystać z promocji i otrzymać 80 zł należy być nowym klientem Santandera, który nie posiadał w tym banku konta osobistego od 01.12.2017 r. Można otworzyć Konto Jakie Chcę oraz albo Konto VIP z kartą debetową i dostępem do internetu. Co ciekawe można polecić także konto dla osoby małoletniej (od 13 roku życia) a konto można założyć w placówce Santandera, infolinię oraz poprzez stronę internetową. Należy oczywiści wpisać otrzymany od osoby polecającej kod polecenia w trakcie składania wniosku o otwarcie konta w Santanderze. Należy także wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz zgodę na ujawnienie informacji niezbędny do przeprowadzenia zasad programu poleceń oraz podać numer telefonu do kontaktu.

Aby otrzymać 80 zł za konto w programie poleceń należy:
 • Zalogować się do aplikacji mobilnej albo do bankowości internetowej do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta.
 • Wykonać transakcje bezgotówkowe albo BLIK na kwotę minimum 200 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta (nie później niż do 31.03.2019 r.).

Premia za otwarcie konta z polecenia zostanie wypłacona do końca miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku otrzymania nagrody. Osoba polecona za skuteczne polecenia otrzymuje także 80 zł, a za skuteczne 10 poleceń dodatkowe 100 zł. Musi posiadać konto osobiste z dostępem do internetu, mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe, zaakceptować regulamin akcji poleceń oraz wygenerować i podać osobie poleconej Kod Polecający. Kod Polecenia można wziąć od rodziny/znajomych, lub skorzystać z mojego kodu 1011462156.

Santander - 80 zł za konto w programie poleceń i 200 zł za przelewanie wynagrodzeniaPo otwarciu konta można samemu zarejestrować się w programie i polecać konta. A Konto Jakie Chcę jest prowadzone za darmo lub kosztuje 3 zł – koszt karty debetowej – szczegóły niżej. Wniosek o konto osobiste w programie poleceń Santander można złożyć tutaj:

Ponownie do 280 zł za konto w Santanderze


Dodatkowo Santander wznowił promocję, w ramach której można otrzymać do 200 zł za przelewanie na konto osobiste swojego wynagrodzenia. Akcja trwa trochę dłużej niż program poleceń, bo do 30.04.2019 r. Aby załapać się na premię za wynagrodzenie należy nie posiadać konta osobistego w Santanderze w okresie od 01.04.2018 r. do 31.01.2019 r. W promocji udział biorą tylko konta indywidualne. Ponownie Santander wypłaca 4 x 50 zł za przelewanie swojego wynagrodzenia, czyli łącznie łatwo otrzymuje się 200 zł.

200 zł za konto z wynagrodzeniem w Santanderze – warunki promocji:
 • Otwarcie w okresie promocji – do 30.04.2019 r. Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP z kartą debetową oraz dostępem do internetu.
 • Złożenie poprzez bankowość internetową lub infolinię dyspozycji przekazywania wynagrodzenia na nowo otwarte konto osobiste.
 • Przelewanie wynagrodzenia/renty/emerytury/świadczenie ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w wysokości minimum 1.000 zł przez 4 miesiące.

Warunek wpływu wynagrodzenia będzie badany począwszy od złożenia dyspozycji przez 4 miesiące, od daty pierwszego wpływu. Promocja trwa do 30.09.2019 r., czyli do tego czasu należy zapewnić 4 wpływy wynagrodzenia (np. w marcu – czerwcu, lub np. w maju – sierpniu). Brak wpływu wynagrodzenia w jednym miesiącu nie oznacza wykluczenia z promocji, o ile czwarty wpływ zostanie zaksięgowany do końca września. Premia w wysokości 50 zł zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca, po zaksięgowaniu wynagrodzenia w Santanderze. Z doświadczenia wiem, że Santander czasami nie wypłaca premii ale uwzględnia z reguły wszystkie złożone reklamacje (choć rozpatruje je bardzo długo).


Dodatkowo można otworzyć Konto Systematyczne z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 20.000 zł po ustanowieniu automatycznego oszczędzania, czyli zlecenia stałego z Konta Jakiego Chcę lub Konta VIP. A można posiadać 5 Kont Systematycznych więc oprocentowanie może tak naprawdę wynieść 2,70% do kwoty 100.000 zł. Wystarczy zadeklarować oszczędzanie na minimum 20 zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje aż do 29.06.2019 r., a oprocentowanie standardowe oraz ponad 20.000 zł to bardzo słabe 0,40%.


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku.
 • Opłata za kartę – do wyboru:
  • 0 zł w przypadku wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych (standardowa opłata 5 zł), lub
  • stała miesięczna opłata w wysokości 3 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, 5 zł wypłatę z bankomatów obcych (abonament na bezpłatne wypłaty – 7 zł, 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych dla osób poniżej 26 roku życia).
 • Darmowe przelewy natychmiastowe.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja II.

Regulamin promocji 200 zł za konto z wynagrodzenie – edycja II.

Regulamin promocji Konto Systematyczne z bonusem 2.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie do 280 zł za konto w Santanderze

2 Komentarze

 1. Witam
  Gdyby ktoś chciał zarobić 80 zł. za otwarcie konta z polecenia (a nie miał akurat takowego pod ręką) to polecam swój kod z aktualnej edycji: 1009890838
  Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.