Ponownie darmowa karta kredytowa + voucher na 400 zł do morele.net w Citibanku

 voucher na 400 zł do morele

Citibank nie zwalnia ze swoimi promocjami bankowymi. Właściwie trochę trudno się połapać jakie nagrody można otrzymać kartę kredytową w Citibanku. Niecałe 3 tygodnie temu pisałem o promocji karty kredytowej z voucherem na 400 zł do perfumerii Douglas. Niedawno także została odświeżona promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II w ramach której za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku można otrzymać voucher na 400 zł do morele.net. Promocja trwa do 30.06.2017 r., dotyczy tylko nowych klientów a warunki jak zwykle nie są bardzo wygórowane. Premię za kartę można połączyć z akcją Nagroda na powitanie w Citi Priority – edycja II o której pisałem tutaj.

Przedłużona promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II przeznaczona jest do tych klientów, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. To pozytywne przesunięcie o rok okresu karencji. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać otrzymać voucher na 400 zł do morele.net należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II >>>

 voucher na 400 zł do morele

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest Karta Kredytowa World MasterCard lub o całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Aby otrzymać voucher na 400 zł do morele.net należy:
  • W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu po zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 1.000 zł.

Kwota 1.000 zł wydaje się dosyć spora ale takie wydatki można zaplanować. Nagroda za spełnienie warunków promocji – voucher na 400 zł do morele.net zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Voucher  na 400 zł do morele.net będzie ważny będzie 31.12.2017 r. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą akcją zapraszam tutaj:

 voucher na 400 zł do morele


Akcję można połączyć z promocją Nagroda na Powitanie w ramach której można otrzymać 200 zł lub nawet 300 zł. Promocja ta trwa do 31.03.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

 voucher na 400 zł do morele


A o pozostałych akcjach Citibanku i nagrodach (telefon LG K8) za kartę kredytową pisałem tutaj:

 voucher na 400 zł do morele


Regulamin promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu morele.net – edycja II”.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.