Konto w T-Mobile Usługi Bankowe – zmiana warunków, wymóg produktu kredytowego

T-Mobile Usługi Bankowe

Witam. Ponad miesiąc temu do klientów T-Mobile Usługi Bankowe została wysłana „smutna wiadomość”. T-Mobile Usługi Bankowe postanowił zmienić ofertę swoich kont osobistych, a raczej zasady naliczania zwrotu za płatności. Zasady zmieniają się zarówno dla nowych,  jak i dotychczasowych klientów. I niestety jak zwykle zmiany są tylko na gorsze choć można sobie z nimi poradzić. Zmiany dotyczą zasad naliczania zwrotu za zakupy.

O kontach Freemium oraz Preemium pisałem tutaj a promocji darmowych doładowań w  T-Mobile Usługi Bankowe tutaj. Ze szczegółami oferty kont w T-Mobile Usługi Bankowe można zapoznać się we wspomnianych artykułach – dzisiaj piszę o zmianach zasad naliczania zwrotu za zakupy. Obecnie zwrot ten przysługuje przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca w którym został wypłacony po raz pierwszy. Aby otrzymać prawo do zwrotu w kolejnych miesiącach należy posiadać aktywny produkt kredytowy. Zwrotem za zakupy objęty może być także tylko jeden rachunek w T-Mobile Usługi Bankowe.

Wcześniej ze zwrotu można było korzystać na dwóch rachunkach. Obecnie promocją jest objęty rachunek, który przystąpił do promocji moneybacku najwcześniej. Moneyback przysługuje przez kolejnych 6 miesięcy. Aby otrzymywać zwrot w kolejnych miesiącach należy posiadać produkt kredytowy. Produkt kredytowy to pożyczka, kredyt, limit kredytowy lub karta kredytowa, którą w danym miesiącu wykonano co najmniej jedną transakcję. Do transakcji bezgotówkowych będą teraz zaliczać się transakcje BLIK.

Dla przykładu: Klient, który przystąpił do Promocji w lutym 2016 r., a pierwsza wypłata Premii nastąpiła w marcu 2016 r., to w ramach standardowych warunków Promocji ostatnią wypłatę Premii otrzyma w maju 2017 r. za kwiecień 2017 r. Jeżeli jednak Klient w jednym bądź wielu następujących po kwietniu 2017 r. miesiącach, na koniec tego miesiąca będzie posiadać aktywny Produkt kredytowy, to również otrzyma Premię za miesiące, w których spełni warunek.

Czyli wspomniane wcześniej 6 miesięcy dla obecnych klientów już się liczy, a ostatnio zwrot zostanie naliczony za kwiecień i wypłacony w maju 2017. Jeżeli ktoś chce nadal otrzymywać zwroty to należy wziąć limit kredytowy (opłata 1% min. 30 zł oraz 2% minimum 50 zł za odnowienie) lub lepiej kartę kredytową w bardzo dobrej promocji 200 zł na zakupy w Tesco o której pisałem tutaj. A jak nie to pora poszukać dla siebie innego konta osobistego lub pogodzić się z brakiem zwrotów. Warto także wspomnieć, że nowi klient przenoszący swoje wynagrodzenie (i wykonujący operacje bezgotówkowe) mogą otrzymać dodatkowe 50 zł od T-Mobile Usługi Bankowe. Oczywiście oprócz innych promocji, których w tym banku nie brakuje.

T-Mobile Usługi Bankowe


REGULAMIN PROMOCJI ZWROT ZA ZAKUPY DLA KLIENTóW T-MOBILE USŁUGI BANKOWE.

1 Trackback / Pingback

  1. Zarabianie na bankach, czyli raport z promocji – marzec 2017 r. - Promocja w Banku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.