200 zł na zakupy w Tesco za Kartę Kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe

200 zł na zakupy w tesco t-mobile usługi bankowe

T-Mobile Usługi Bankowe ostatnio prawie na równi z Citibankiem aktywnie walczy o nowych klientów dla swoich kart kredytowych. Obecnie trwa kolejna promocja 200 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe w ramach której za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać 200 zł na zakupy w Tesco. Promocja trwa do 30.04.2017 r. i co bardzo ważne – zmienił się okres karencji – T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza już wszystkich dotychczasowych posiadaczy swoich kart kredytowych.

Do akcji 200 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe mogą przystąpić osoby, które w ciągu 90 dni przed startem promocji (tj. przed 08.03.2017 r.) nie były (i nie są) posiadaczami karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Wniosek o kartę można złożyć poprzez dedykowany link w wiadomości e-mail lub za pośrednictwem strony internetowej T-Mobile.  Karta podarunkowa o wartości 200 zł na zakupy w sklepach sieci Tesco zostanie wysłana na adres korespondencyjny po spełnieniu niewygórowanego warunku.

Aby otrzymać 200 zł na zakupy za kartę kredytową należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową do 30.04.2017 r.
  • W kolejnym miesiącu od daty zawarciu umowy o kartę kredytową wykonać transakcje bezgotówkowe* na kwotę co najmniej 500 zł.

<<<Strona promocji 200 zł na zakupy w Tesco w T-Mobile Usługi Bankowe>>>

200 zł na zakupy w tesco t-mobile usługi bankowe

Karta podarunkowa zostanie wysłana do końca kolejnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunku obrotu bezgotówkowego. Dodatkowo osoby podpisujące umowę o kartę kredytową do 30.11.2017 r. zwolnione są do końca roku z opłaty miesięcznej oraz opłaty za odnowienie karty na kolejny rok. Pierwszy rok jest za darmo. Standardowa opłata to 8 zł (zwolnienie po wykonaniu 4 transakcji) oraz opłata za odnowienie na drugi rok – 70 zł lub 35 zł (zwolnienie za obrót 15.000 zł lub obniżenie za obrót 7.500 zł).

Dodatkowo można przystąpić do programu MasterCard Priceless Specials w ramach którego przysługuje 2.000 punktów na start. Można je wymienić od razu na bon o wartości 50 zł do renomowanych sklepów lub dwa vouchery do kina.

I to wszystko. Dzięki przesunięciu okresu karencji będę mógł skorzystać z tej oferty (muszę to jeszcze sprawdzić – zrezygnowałem z karty po otrzymaniu premii za polecenie). A dzięki posiadania produktu kredytowego będę mógł nadal otrzymywać zwroty za płatności kartą do Konta Freeemium. Niestety już od maja cashback będzie przysługiwał w T-Mobile Usługi Bankowe tylko klientom posiadającym dodtkowy produkt kredytowy. Dzięki temu zyskam właściwie podwójnie. Wszystkich zainteresowanych kwotą 200 zł za zakupy w Tesco z kartą kredytowe T-Mobile Usługi Bankowe zapraszam tutaj:

200 zł na zakupy w tesco t-mobile usługi bankowe


O kontach Freemium oraz Preemium pisałem tutajZmieniły się trochę zasady kolejnych zwrotów – jak będę miał trochę więcej czasu to o tych nowych zasadach napiszę o wiele więcej. O promocji 10 zł za doładowanie dla klientów T-Mobile pisałem tutaj.

200 zł na zakupy w tesco t-mobile usługi bankowe


Regulamin Promocji KART KREDYTOWYCH 200 zł na zakupy z Kartą Kredytową T-Mobile Usługi Bankowe.

Regulamin promocji kart kredytowych.


Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

  • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
  • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
  • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
  • 6012 –  instytucje finansowe.
  • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
  • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
  • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.