T-Mobile Usługi Bankowe – darmowe doładowanie 10 zł przez 12 miesięcy + 180 zł lub 300 zł za konto

darmowe doładowanie 10 zł

W połowie poprzedniego roku pisałem o nowych kontach kontach w T-Mobile Usługi Bankowe. Za płacenie kartą można otrzymać co miesiąc 15 zł w przypadku konta Freemium oraz 25 zł w przypadku konta Preemium. Ze szczegółami można zapoznać się tutaj. W ostatnich dniach wystartowała promocja 10 zł doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe w ramach której użytkownicy numeru w T-Mobile, Heyah i Tu Biedronka otrzymują darmowe doładowanie 10 zł przez okres 12 miesięcy. Jedyne co trzeba zrobić to ustawienie swojego numeru jako numeru do wysyłania wiadomości z kodami autoryzacyjnymi oraz płacenie kartą. A te warunki spełnia się niejako przy okazji korzystając z cashbacku w koncie Freemium czy Preemium.

Aby otrzymywać darmowe doładowanie 10 zł przez 12 miesięcy należy:
 • Posiadać lub założyć konto Freemium lub Preemium.
 • Posiadać lub zgłosić numer telefonu w T-Mobile, Heyah lub Tu Biedronka w bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe.
 • Wykonać:
  • Transakcje bezgotówkowe* w wysokości minimum 200 zł w przypadku konta Freemium, lub
  • Transakcje bezgotówkowe* w wysokości minimum 500 zł w przypadku konta Preemium, lub
  • Zapewnić wpływ wynagrodzenia, renty, emerytury lub stypendium na konto Freemium lub Preemium.
 • Wyrazić zgodę na weryfikację zobowiązań kredytowych oraz zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
 • Wysłać sms-a o treści TAK na nr 80404.

Promocja 10 zł doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe trwa do odwołania, nie dłużej niż do 30.04.2017 r. Po spełnieniu powyższych warunków T-Mobile zasili konto numeru na kartę kwotą 10 zł do 15-tego następnego miesiąca po miesiącu spełniania warunków, co zostanie potwierdzone sms-em. Przyznane 10 zł można wykorzystać na dowolne usługi co oferty T-Mobile. Maksymalnie można zyskać darmowe doładowanie 10 zł przez kolejne 12 miesięcy, czyli 120 zł. Warunek przyznania premii do posiadanie ważnego konta na połączenia wychodzące a przyznana kwota nie przedłuża ważności konta. Jeżeli ktoś już używa numer na kartę w T-Mobile do kontakt z bankiem to wystarczy tylko wysłanie sms-a.

Tak naprawdę przez 12 miesięcy można otrzymać 120 zł w postaci darmowego doładowania, 180 zł lub 300 zł za zwrot za zakupy, różne bonusy do doładowania na start po założenia konta Freemium lub Preemium. Dodatkowo co jakiś czas organizowane są akcje zachęcające do założenia karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Np. do końca lutego można otrzymać 100 zł za założenie karty kredytowej z polecenia – szczegóły tutaj. Nie ma co ukrywać – to jeden z moich ulubionych banków, dzięki któremu w postaci zwrotu za konto i kartę kredytową otrzymałem już chyba z 500 zł. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z T-Mobile Usługi Bankowe zapraszam najpierw do przejrzenia artykułu o kontach Freemium oraz Preemium tutaj:

darmowe doładowanie 10 zł


Regulamin promocji 10 zł za doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe dla użytkowników T-Mobile.

Regulamin promocji 10 zł za doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe dla użytkowników Heyah.

Regulamin promocji 10 zł za doładowania za korzystanie z T-Mobile Usługi Bankowe dla użytkowników Tu Biedronka.


* Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje wykonane w punktach oznaczonych kodami MCC wymienionymi tutaj.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.