100 zł za polecenie oraz 100 zł za założenia karty kredytowej w T-Mobile Usług Bankowe

 100 zł za polecenie

Ostatnio rozszalał się T-Mobile Usługi Bankowe. Bezustannie można założyć Konto Freemium lub Preemium ze zwrotem 15 zł lub 25 zł za zakupy. Od kilku dni trwa akcja na Grouponie, dzięki której za wyrobienie karty kredytowej i aktywne używanie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe można otrzymać tablet Lenovo TAB2 A7-10F. Szczegóły tutaj. Trwa także promocja Poleć znajomemu Kartę Kredytową MasterCard w ramach której osoba polecająca może otrzymać 100 zł, a osoba polecona 100,10 zł. Osoba polecająca musi mieć dostęp do bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe, a osoba polecona musi skorzystać i uruchomić kartę. Akcja trwa do 28.02.2017 r.

Akcja jest dobra bo można otrzymać 100 zł za polecenie i 100 zł za założenie karty kredytowej. A tak naprawdę jeszcze więcej. Nie ma okresu karencji ale regulamin programu rekomendacyjnego mówi o tym, że osoba polecona nie mogła mieć wcześniej poleconego produktu. Szkoda – skorzystałbym chętnie. Wracając do tematu. Osoba polecająca za skuteczne polecenie otrzyma 100 zł zamiast standardowej stawki 60 zł. Promocyjna stawka dotyczy 3 poleceń. Minus jest taki, że T-Mobile Usługi Bankowe wysyła po zakończonym roku PIT-8C – trzeba od premii odliczyć podatek.

Osoba polecająca otrzyma 100,10 zł jeżeli:
 • Zawrze umowę o kartę kredytową w ciągu 40 dni od daty złożenia wniosku z rekomendacji.
 • W okresie 3 kolejnych miesięcy po miesiącu uruchomienia karty wykona transakcje bezgotówkowe* na kwotę nie mniejszą niż 3.000 zł.
 • Limit na karcie będzie nie niższy niż 4.000 zł.

Premie zostaną wypłacone do 25-tego dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Premia dla osoby poleconej zwolniona jest z podatku. Dodatkowo za zamówienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe otrzymuje się 2.000 punkt na start w programie MasterCard® Priceless Specials. Punkty właściwie od razu można zamienić na bon na zakupy do wybranych sklepów na 50 zł lub na 2 bilety do kina. To tak naprawdę powiększa pulę bonusów za założenia karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe. Po skorzystaniu z promocji można oczywiście zacząć polecać inne osoby.

Należy pamiętać, że opłata miesięczna za kartę kredytową to 8 zł – nie jest ona pobierana po wykonaniu w danym okresie rozliczeniowym 4 operacji bezgotówkowych. Wydanie karty kredytowej w pierwszym roku jest za darmo, opłata roczna to 75 zł (możliwość zwolnienia po wydaniu 7.500 zł). Ale kto by trzymał kartę kredytową do opłaty rocznej… Wszystkich zainteresowanych premią 100,10 zł za wyrobienie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe zapraszam tutaj:

 100 zł za polecenie


Standardowo z promocji 100 zł za polecenie wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin Promocji KART KREDYTOWYCH „Poleć znajomemu Kartę Kredytową MasterCard”.

Regulamin Programu Rekomendacyjnego T-Mobile Usługi Bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.