Konto Oszczędnościowe w Getin Banku czyli 2,50% dla nowych

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Witam. Regularnie piszę o Lokacie na Nowe Środki w Getin Banku. Niestety z każdym miesiącem oprocentowanie tej bardzo dobrej lokaty trochę spada. Trochę inaczej jest w przypadku Konta Oszczędnościowego Na Dobry Początek. Początkowo oprocentowanie dla nowych klientów wynosiło 2,80% aby później spaść do stawki 2,20%. Obecnie trwa oferta specjalna Na dobry początek – IV edycja w ramach której Konto Oszczędnościowe w Getin Banku oprocentowane jest stawką 2,50% lub 2,10% dla nowych klientów oraz 2,20% lub 1,60% dla dotychczasowych klientów.  Promocyjna stawka ponownie obowiązuje przez 4 miesiące do 100.000 zł i uzależniona jest od kilku czynników. Nowa promocja przedłużona do 31.07.2017 r.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku  Na dobry początek – warunki:
  • 2,50% dla nowych klientów otwierających konto oszczędnościowe wraz z kontem osobistym.
  • 2,10% dla nowych klientów otwierających konto oszczędnościowe bez konta osobistego.
  • 2,20% dla dotychczasowych klientów nie posiadających konta oszczędnościowego ale posiadających lub otwierających konto osobiste.
  • 1,60% dla dotychczasowych klientów otwierających konto oszczędnościowe.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Nowi klienci to osoby, które od 01.01.2016 r. do 09.03.2017 r. nie posiadały w Getin Banku produktu bankowego. To o wiele łagodniejsza definicja nowego klienta niż poprzednio. Dotychczasowi klienci to Ci, którzy w takim samym okresie nie posiadały w Getin Banku konta oszczędnościowego ale posiadały inne produkty. Obowiązkowy jest także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych marketingowych oraz zgoda na marketing sms, telefoniczny oraz elektroniczny. Nadwyżka ponad 100.000 zł oprocentowana jest standardową stawką, która wynosi 1,20% lub 1,40% (dla kwot powyżej 500.000 zł). Oprocentowanie standardowe do kwoty 100.000 zł to 1% – 1,10%. Oprocentowanie standardowe może być podwyższone o 0,25% dla każdego progu dla aktywnych klientów spełniających warunki programu korzyści Mój Bank.

Po zmianie definicji nowego klienta (skrócenie okresu karencji o prawie dwa lata) promocja Na dobry początek stała się o wiele przyjaźniejsza. Stawka w wysokości 2,50% do kwoty 100.000 zł to absolutna czołówka jeżeli chodzi o konta oszczędnościowe. Obecnie bezpłatny jest tylko jeden przelew/wypłata w miesiącu z Konta Oszczędnościowego w Getin Banku . W przypadku opcji z kontem osobistym dochodzi opłata za kartę – 6,99 zł. Można tej opłaty uniknąć wykonując operacje bezgotówkowe na kwotę 300 zł. Wszystkich zainteresowanych Kontem Oszczędnościowym w Getin Banku zapraszam tutaj:

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku


O pozostałej ofercie depozytowej Getin Banku pisałem tutaj:

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku


Konto Oszczędnościowe w Getin Banku – Regulamin Oferty Specjalnej „Na dobry początek”- IV edycja.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na dobry początek”- V edycja.

2 Komentarze

  1. Wykonałem ostatnio na własną potrzebę analizę rynku pod kątem rachunków oszczędnościowych. I faktycznie coś się zaczyna dziać – banki coraz częściej zaczynają kusić nowych klientów atrakcyjnymi promocjami (premie, wyższe oprocentowanie rachunku, darmowa karta etc.). Mam nadzieję, że wreszcie będzie się opłacać oszczędzać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.