Voucher na 400 zł do mall.pl za kartę kredytową Citibanku – powrót

voucher na 400 zł

Citibank jak zwykle nie próżnuje. Nadal można założyć kartę kredytową z telefonem LG K8 LTE, a od niedawna także konto osobiste z lokatą 2% i dodatkową premią do 300 zł. Kilka dni temu powróciła także bardzo dobra promocja, w ramach której za darmową kartę kredytową Citibanku można otrzymać voucher o wartości 400 zł do sklepu mall.pl. To akcja bardzo dobrze znana z końcówki poprzedniego roku. Można wybrać bezwarunkowo darmową kartę Simplicity a warunek otrzymania vouchera jest bardzo prosty do spełnienia. Zmienił się także (na plus) okres karencji. Promocja trwa aż do 31.05.2017 r.

Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl przeznaczona jest do tych klientów, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat.

Aby otrzymać otrzymać voucher na 400 zł do sklepu mall.pl za kartę kredytową Citibanku należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher na 400 zł do sklepu mall.pl >>>

voucher na 400 zł

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Można zawnioskować o Kartę Kredytową World MasterCard lub o całkowicie darmową Citi Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Aby otrzymać voucher na 400 zł do sklepu mall.pl należy:
  • Nie później niż do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 1.000 zł w tym samym czasie.

Tym razem doszedł warunek wydania 1.000 zł. Nie jest to jakiś wielki problem. Odpadł za to obowiązek wykonywania 1 transakcji miesięcznie przez okres kolejnych 12 miesięcy. To kolejne zmiana na plus. Nagroda za spełnienie warunków promocji – voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online w drugim tygodniu miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Voucher na 400 zł do sklepu mall.pl ważny będzie jest 31.12.2017 r. Można go wykorzystać tylko raz przy zakupach na co najmniej 401 zł bez uwzględnienia kosztów wysyłki. Można oczywiście za jednym razem kupić kilka przedmiotów. Wszystkich zainteresowanych tą dobrą promocją zapraszam tutaj:


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl” („Regulamin”).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.