Voucher do perfumerii Douglas czyli ponownie 400 zł za kartę kredytową w Citibanku

voucher do perfumerii Douglas

W listopadzie pisałem o dobre akcji Citibanku skierowanej (raczej) do płci pięknej. Kilka dni temu Citibank zmodyfikował i przedłużył swoją akcję związaną z voucherem do perfumerii Douglas. Ponownie obowiązuje promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas w ramach której za darmową kartę Simplicity otrzymać można voucher o wartości 400 zł. Promocja trwa do 30.06.2017 r., dotyczy nowych klientów (ale zmienił się okres karencji), a warunki jak zwykle nie są trudne do spełnienia.

Przedłużona promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas przeznaczona jest do tych klientów, którzy od 01.01.2015 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. To pozytywne przesunięcie o rok okresu karencji. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać otrzymać voucher do perfumerii Douglas za kartę kredytową Citibanku należy zarejestrować się na odpowiedniej stronie promocji:

<<<Strona promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas>>>

voucher do perfumerii Douglas

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest Karta Kredytowa World MasterCard lub o całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

Aby otrzymać voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł należy:
  • W ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
  • Do końca miesiąca następującego po miesiącu po zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 1.000 zł.

W obecnej edycji promocji został dołączony warunek obrotu bezgotówkowego. Kwota 1.000 zł wydaje się dosyć spora ale takie wydatki można zaplanować. Nagroda za spełnienie warunków promocji – voucher do perfumerii Douglas zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca, następującym po miesiącu, w którym spełnione zostały warunki promocji. Voucher do perfumerii Douglas o wartości 400 zł ważny będzie 31.12.2017 r. Wszystkich zainteresowanych voucherem o wartości 400 zł do perfumerii Douglas za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

voucher do perfumerii Douglas


Akcję można połączyć z promocją Nagroda na Powitanie w ramach której można otrzymać 200 zł lub nawet 300 zł. O szczegółach pisałem tutaj:

voucher do perfumerii Douglas

A o pozostałych akcjach Citibanku i nagrodach (telefon LG K8 lub bon do mall.pl) za kartę kredytową pisałem tutaj oraz tutaj.

voucher do perfumerii Douglas


Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas” („Regulamin”).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.