Promocje bankowe raport kwiecień 2016

Promocje bankowe raport kwiecień 2016

Witam. Jest sam koniec miesiące więc pora na mój raport Promocje bankoweczyli podsumowanie tego, co, jak i ile udało mi się zarobić dzięki dostępnym promocjom bankowym. Mój raport ma za zadanie pokazać, że w prosty sposób można otrzymywać kilkadziesiąt, a nawet czasami kilkaset złotych miesięcznie w postaci premii od banków. Wszystkich zainteresowanych tematem promocji bankowych zapraszam do przejrzenia mojego raportu.

Poprzednie miesiące były dla mnie średnio udane. W ramach dwóch promocji: Comperia Bonus 5 oraz iKontoaktywator-a na Grouponie dorobiłem sobie dotychczas 105 zł. Mogłem dorobić o 50 zł więcej ale niestety poślizgnąłem się na jednym warunku w Banku BGŻ BNP Paribas. Na szczęście kwiecień jest miesiącem, w którym moje wpływy z promocji bankowych bardzo pozytywnie zaskoczyły. Po kilku miesiącach zastoju dorobiłem w jednym miesiącu ponad 200 zł. I tak naprawdę nie musiałem zrobić nic specjalnego.

Właściwie w kwietniu zarobiłem 229,77 zł dzięki kilku promocjom bankowym. Sporo, bo 150 zł otrzymałem za Konto w Inteligo z premią 100 zł w programie Mam Inteligo: 100 zł za założenie konta oraz 50 zł za polecenie go narzeczonej. Premie pojawiły się niespodziewanie szybko. Kolejne 24,77 zł otrzymałem dzięki promocji Konto w T-Mobile Usługi Bankowe z 5% cashback-em. Pozytywnie zaskoczyło konto osobiste w Orange Finanse w promocji 25 zł mniej za fakturę. Dostałem 25 zł za spełnienie warunków promocji oraz dodatkowo 10 zł za wydanie 100 zł w sklepie spożywczym oraz 20 zł za płatność przez internet. Przez przypadek spojrzałem na propozycje w Strefie Korzyści. Łącznie Orange Finanse przelał mi na konto w kwietniu 55 zł. A raczej przeleje bo pierwsze 25 zł jeszcze nie wpłynęło ale dostałem już potwierdzenie spełnienia warunków promocji.

Od tego miesiąca piszę też o promocjach, z których korzysta moja narzeczona. Do tej pory wspominałem o tym tylko fragmentarycznie. A przecież większość z nas ma żonę/dziewczynę/rodzinę, którą także można wciągnąć w promocje bankowe. A więc moja narzeczona dostała 100 zł od Inteligo oraz 35 zł od Orange Fiananse (dodatkowe 10 zł za zakupy w sklepie spożywczym). Konto w T-Mobile założyła dopiero niedawno więc na pierwsze wpływy będzie trzeba trochę poczekać. Za to skorzystała z promocji Programu Poleceń w Citibanku – 300 zł i Tablet Lenovo – warunki zostały już spełnione i w przyszłym miesiącu powinna już otrzymać tablet. Czyli w kwietniu moja narzeczona dzięki uprzejmości polskich banków otrzymała 135 zł.

Jak widać powyżej kwiecień była bardzo dobrym miesiącem zarówno dla mnie jak i dla mojej narzeczonej. Ja otrzymałem w tym miesiącu 229,77 zł co daje łącznie 334,77 zł od początku roku. I to bez żadnych praktycznie kosztów. Średnio wychodzi ponad 80 zł miesięcznie. Mocno przybliżam się do celu 1.000 zł w ciągu roku. W ciągu kolejnych miesięcy otrzymać jeszcze 5 razy po 25 zł za konto osobiste w Orange Finanse oraz 8 razy po 25 miesięcznie za Konto w T-Mobile Usługi Bankowe. Czyli tylko dzięki tym dwóm promocjom powinienem otrzymać 325 zł do końca roku. Założymy także z narzeczoną Lubię to! Konto w promocji dla Kinomaniaków i otrzymamy 4 bilety do Multikina. Ciągle czekamy na nowe promocje.

Moje premie z promocji bankowych:

  • Łącznie od początku roku – 334,77 zł.
  • Łącznie od początku prowadzenia bloga (kwiecień 2014) – 2.221,27 zł.
  • Łącznie wszystkie premie razem z narzeczoną – 3.956,27 zł.

Samodzielnie przekroczyłem magiczną kwotę 2.000 zł uzyskanych z promocji bankowych. W dwójkę osiągnęliśmy prawie 4.000 zł. To suma, którą można się bez wstydu chwalić. I to przy wydatkach kartami na poziomie 1.000 zł – 1.500 zł miesięcznie, czyli przy minimalnym zaangażowaniu. Cierpliwie czekam też na nowe promocje, z których będę (a raczej będziemy) mógł skorzystać. Jak widać niewiele trzeba się postarać aby otrzymywać około 100 zł miesięcznie (lub 200 zł w dwójkę). Jak zwykle poniżej przedstawiam spis aktualnych na dzisiaj promocji bankowych.


Aktualne na dziś promocje bankowe:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.