Konto Godne Polecenia z premią 70 zł i 10 zł za otwarcie

promocja konto godne polecenia z premią 70 z warunki promocja ł

Pojawiła się kolejna bardzo dobra okazja aby w łatwy sposób dorobić kilkadziesiąt złotych. Od wczoraj można założyć w BZ WBK Konto Godne Polecenia z premią 70 zł (wcześniej 50 zł) za otwarcie oraz dodatkowymi 10 zł za założenie Lokaty Mobilnej. Warunki do otrzymania premii w wysokości 70 zł są bardzo łatwe do spełnienia – wystarczy zrobić obrót kartą na kwotę 100 zł. A dodatkowo można jeszcze zawalczyć o Tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite WiFi. Na założenia Konta Godnego Polecenia z premią jest stosunkowo niedużo czasu – promocja trwa do 15.09.2015 r. Uwaga – wysokość premii została podwyższona do odpowiednio 70 zł i 10 zł.

Pojawiła się nowa akcja Money Mania 3. Można otrzymać 100 zł za otwarcie opisanego Konta Godnego Polecenia. Szczegóły tutaj:

konto godne polecenia z premią 100 zł money mania 3 promocja nowe

Akcja promocyjna nazywa się „Konto z premią” oraz „Szybsi zyskują więcej”. Promocja skierowana jest do nowych klientów BZ WBK, którzy na dzień 20.08.2015 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. To bardzo łagodna definicja nowego klienta. Jak zwykle należy mieć pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać obywatelstwo polskie oraz mieszkać na terenie Polski.

Aby wziąć udział w akcji Konto Godne Polecenia z premią 70 zł i 10 zł należy do 15.09.2015 r. zarejestrować się i założyć swój profil na poniższej stronie podając imię i nazwisko oraz adres email:

<<<Strona promocji Konto Godne Polecenia z premią 70 zł i 10 zł>>>

konto godne polecenia z premią 70 z warunki ł

Następnie:

  • Na podany adres e-mailowy zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
  • Po kliknięciu w otrzymany link zostaniemy przekierowani na stronę promocji, gdzie należy złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia z Kartą.
  • Należy wyrazić na formularzu udostępnionym w linku zgodę na zwolnienie BZ WBK z tajemnicy bankowej (w zakresie określonym w formularzu).
  • Należy podpisać Umowę o Konto Godne Polecenia wraz z Kartą za pomocą:
    • Przelewu internetowego z konta w innym banku – konieczne jest załączenie skanu dowodu osobistego.
    • Za pośrednictwem kuriera – konieczne jest przekazanie kurierowi ksera dowodu osobistego lub dołączenia skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego.
  • Do dnia 15.10.2015 r. zawrzeć umowę Konta Godnego Polecenia z Kartą oraz wykonać płatności bezgotówkowe (w sklepach oraz przez internet) Kartą na łączną kwotę minimum 100 zł.

O spełnieniu warunków promocji oraz prawie do otrzymania premii Agora S.A. (organizator akcji) poinformuje w przesłanej wiadomości e-mail do 28.10.2015 r. Do dnia 04.11.2015 r. będzie czas na podanie swoich danych, a wypłata premii nastąpi najpóźniej do 19.11.2015 r. Premia zostanie wypłacona w pełnej wysokości – nie jest pobierany podatek dochodowy.

Aby otrzymać dodatkowe 10 zł należy przez aplikację BZWBK mobile do dnia 15.10.2015 r. założyć i zasilić Lokatę Mobilną. Lokata Mobilna to lokata od 1.000 zł do 20.000 zł na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,50%. Premia za założenie Lokaty Mobilnej wpłynie równocześnie z premią za otwarcie Konta Godnego Polecenia.

konto godne polecenia z premią tablet 50 zł BZ WBK

W dodatkowej akcji „Szybsi zyskują więcej” można wygrać Tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi wyceniany przez BZ WBK na 400 zł. Każdego dnia od 20.08.2015 r. do 15.10.2015 r. do wygrania jest jeden Tablet. Otrzyma go osoba, która jako pierwsza w danym dniu założy i zasili Lokatę Mobilną oraz utrzyma ją co najmniej do 15.10.2015 r. Jeżeli o tej samej godzinie i minucie Lokatę Mobilną założą dwie lub więcej osoby to będzie decydowała kwota lokaty. Niestety o zwycięstwie w tym konkursie uczestnicy akcji zostaną poinformowani dopiero 28.10.2015 r.

Podsumowując to kolejna świetna okazja do zarobienia dodatkowych 70 zł czy 80 zł. Aby otrzymać podstawową premią należy wydać kartą tylko 100 zł. To niedużo. Prowadzenie Konta Godnego Polecenia jest bezpłatne, bezpłatne również są wszystkie przelewy internetowe i wypłaty kartą MasterCard Omni lub kartą MasterCard PAYBACK Omni z bankomatów krajowych. Kosztuje za to karta – 7 zł miesięcznie i nie da się tej opłaty uniknąć. Ale można po wydaniu 100 zł po prostu zrezygnować z tej karty i/lub wyrobić w jej miejsce kartę VISĘ która jest bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych. Nie ma też żadnych okresów karencji – po otrzymaniu premii można nowo przemyśleć współpracę z BZ WBK. Ja niestety nie mogę skorzystać. Wszystkich zainteresowanych Kontem Godnym Polecenia z premią zapraszam tutaj:

konto godne polecenia z premią 70 z warunki promocja ł


Aktualne podobne promocje bankowe:

2 Komentarze

  1. no nie powiem żeby wyglądało to źle, nawet te 60 zł to już coś chociaż zanim je dostaniemy to wydamy drugie tyle na uaktywnienie promocji zapewne 😀 wszędzie są jakieś kruczki i schody… ale oferta mimo wszystko wygląda ciekawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.