Lokata Śnieżna Kula w Getin Online

lokata śnieżna kula getin

W ofercie Getin Online pojawiła się 6-miesięczna Lokata Śnieżna Kula z oprocentowaniem 3,30%. Oprocentowanie Lokaty Śnieżnej Kuli jest progresywne – przez pierwsze 3 miesiące wynosi 3%, w 4-tym wzrasta do 3,30%, w 5-tym wzrasta do 3,50% a w 6-tym do 4%. Oprocentowanie średnie Lokaty Śnieżnej Kuli wynosi więc 3,30%. Tak jak w przypadku pozostałych lokat w Getin Online nie ma obowiązku posiadania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków. Oferta Lokaty Śnieżnej Kuli będzie w ofercie Getin Online do odwołania. Została odwołana w dniu 12-01-2015 r.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Getin Online>>>

Pozostałe warunki otwierania i prowadzenia Lokaty Śnieżnej Kuli:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na standardowym oprocentowaniu (2%).
  • Możliwość założenia online oraz przez telefon.
  • 7 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokaty Śnieżnej Kuli powoduje utratę odsetek.

Pozostała oferta lokat terminowych w Getin Online nie uległa zmianie – zainteresowanych zapraszam tutaj. Zmienił się za to regulamin promocji Aktywna Karta Szybki Start – o nowych warunkach tego programu pisałem szczegółowo tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.