Do 400 zł za konto w Alior Banku oraz 100 zł w punktach Mastercard

Witam. Z początkiem maja pojawiła się nowa, IV już edycja promocji konta osobistego Banku mobilnie w Alior Banku. Tym razem nowi i powracający klienci mogą otrzymać aż 400 zł premii za konto w Alior Banku. Podobnie jak poprzednio wystarczy jedna transakcja kartą i logowanie się do aplikacji mobilnej Alior Banku przez kilka kolejnych miesięcy. Dodatkowo 100 zł można otrzymać w punktach Mastercard. Nowa akcja promocyjna Banku mobilnie – IV edycja trwa do 31.07.2022 r.

Z promocji mogą skorzystać Ci klienci Alior Banku, którzy na 2 lata przed złożeniem wniosku nie posiadali Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku, rachunku walutowego lub Karty Kibica Banku (a także w T-Mobile Usługi Bankowe, które zostało wchłonięte przez Alior Bank). Posiadanie innych typów kont (oszczędnościowego, w Kantorze Walutowy, firmowego) nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby wziąć udział w akcji należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą na stronie internetowej w Alior Banku, lub przez bankowość elektroniczną czy mobilną. Należy także wyrazić zgody na przetwarzanie danych i marketingowe oraz zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od daty wysłania wniosku. Należy także aktywować w ciągu 30 dni przynajmniej 2 Korzyści w Koncie Jakże Osobistym. Konto otwiera się za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego lub wideo rozmowę bądź kuriera.

Aby otrzymać premię 50 zł w danym miesiącu należy:
 • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę,
 • zalogować się do Aplikacji Mobilnej.

Można otrzymać 8 razy po 50 zł. Warunki promocji należy spełniać począwszy od następnego pełnego miesiąca od otwarcia Konta Jakże Osobistego. Premię będą wpływać do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji. I właściwie to wszystko. Warto jednak zasilać konto kwotą 1.500 zł miesięcznie (nawet z innego banku) oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.

<<<Strona promocji 400 zł za konto w Alior Banku i 100 zł w punktach Mastercard>>>

Do 400 zł za konto w Alior Banku oraz 100 zł w punktach Mastercard


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Więcej na stronie akcji tutaj.


Dodatkowo w ramach jednej z korzyści do konta osobistego Konto Jakże Osobiste można wybrać 1% zwrotu za transakcje mobilne w sklepach stacjonarnych za pomocą Android Pay, Google Pay czy BLIKem. Jak ktoś dużo wydaje to może dorzucić do tego 20 zł miesięcznie. Druga korzyść to np. bezpłatne ubezpieczenie w podróży. Każda kolejna korzyść to koszty 3,50 zł miesięcznie. Wszystkich zainteresowanych premię 400 zł z konto w Alior Banku oraz dodatkowymi 100 zł w postaci punktów Mastercarda Bezcenne Chwile zapraszam do złożenia wniosku tutaj:

Do 400 zł za konto w Alior Banku oraz 100 zł w punktach Mastercard


Konto Jakże Osobiste w Alior Banku jest bezpłatne pod warunkiem odpowiedniego wpływu na konto (może być z innego banku) i odpowiednich operacji bezgotówkowych. Dodatkowo można „dopasować” konto wybierając dodatkowe opcje (w bankowości internetowej) – 2 darmowe, reszta kosztuje 3,50 zł za sztukę: 2% na Koncie Oszczędnościowym, pakiety powiadomień, bezpłatne bankomaty w Polsce, 1% zwrotu za zakupy telefonem, Pakiet assistance, limit bez odsetek przez 10 dni i kilka innych.


Konto Jakże Osobiste to:
 • 0 zł za prowadzenie pod warunkiem wpływu 1.500 zł (inaczej 10 zł). Nie dotyczy osób w wieku 18-26 lat.
 • 0 zł za kartę po wydaniu 300 zł (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe.
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów własnych 2,50 zł z pozostałych bankomatów krajowych.

*Z promocji wyłączone są transakcje w punktach posiadających kod MCC (Merchant Category Code):

 • 7995 – kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne.
 • 8999 – profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).
 • 4111 –  m.in. usługi transportowe.
 • 6012 –  instytucje finansowe.
 • 6211 – brokerzy ubezpieczeniowi.
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych.
 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Regulamin promocji Bankuj mobilnie – edycja IV.


Promocji bankowych jest ostatnio sporo. Banki bardzo zaczęły premiować przelewanie wynagrodzenia na konto osobiste, jak też co raz śmielej premiują posiadaczy kart kredytowych. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Do 400 zł za konto w Alior Banku oraz 100 zł w punktach Mastercard

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.