Ponownie do 580 zł za konto w Santanderze

Witam. W dniu dzisiejszym ponownie robię przegląd rekordowej promocji bankowej, w ramach której można otrzymać rekordową, jak na dzisiejsze czasy premię bankowe. Ponownie dzięki zbiegom promocji można otrzymać 580 zł za konto w Santanderze. Warunki promocji są dosyć proste do spełnienia a odnowiona akcja trwa do 31.05.2022 r. i jest cyklicznie powtarzana na różnych, choć podobnych warunkach.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.05.2021 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze (otwarcie konta w ramach jakieś promocji i zamknięcie go przed tą datą spełnia warunków akcji). Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

580 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 31.05.2022 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę z kartą debetową (najlepiej Mastercard), dostępem do bankowości elektronicznej i mobilnej.
 • Do 10.06.2022 r. zawarcie umowy z Santanderem na podstawie złożonego wniosku.
 • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz na elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • Do 30.06.2022 r. wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 10 zł. Spełnienie warunków do tej pory – 100 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: lipcu, sierpniu i wrześniu 2022 r.:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 1 transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę minimum 10 zł.
  • Zalogowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile zainstalowanej na urządzeniu mobilnym. Spełnienie warunków powyżej – 200 zł premii.
 • W każdym z miesięcy: październiku i listopadzie 2022 r.:
  • Zalogowanie się do aplikacji Santander mobile i wykonanie co najmniej jednego z 3 przelewów:
   • przelew w złotych na rachunek obcy,
   • przelew na telefon BLIK,
   • przelew do ZUS, US lub innych organów podatkowych.
  • Spełnienie warunków powyżej – bon o wartości 100 zł do sklepów sieci Biedronka.
 • Otwarcie konta z odpowiednim kodem polecenia. 80 zł premii w postaci bonów
 • Udział w promocji kart debetowych Masteracard. 100 zł w postaci punktów programu Bezcenne Chwile.

<<<Strony promocji 580 zł za konto w Santanderze>>>

Ponownie do 580 zł za konto w Santanderze

Akcji promocyjnych jest tak naprawdę kilka. Premie za otwarcie i aktywność zostaną wypłacone do końca lipca i października. Dodatkowo to końca grudnia w formie sms lub poczcie bankowej otrzymamy bon do sklepów sieci Biedronka. Do tego można otrzymać 80 zł w postaci bonu za udział w programie poleceń oraz 100 zł jeżeli weźmie się kartę debetową Mastercard (szczegóły tych akcji poniżej). Razem daje to rekordowe 580 zł za konto w Santanderze.


Dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody możemy otrzymać w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Więcej na stronie akcji tutaj.


Aby otrzymać premię za polecenie należy w ciągu 30 dni od otwarcia konta zarejestrować się w programie poleceń podając kod polecenia od obecnego klienta (np. od rodziny lub znajomego), wyrazić odpowiednie zgody oraz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł. Po otwarciu konta można się samemu polecać konta. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Nagrody dla polecającego i dla poleconego to (do wyboru) karta podarunkowa o wartości 80 zł do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD, Zaladno czy 4 bilety do kina Helios czy Cinema City. Nagroda będzie dostępna w ciągu 5 dni od daty spełnienia warunków programu, należy ją odebrać w ciągu 30 dni a będzie ważna kolejne 60 dni. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.06.2022 r.


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest za pośrednictwem kuriera na stronie promocji. Santander zastrzega sobie, że wniosku o konto nie można złożyć na ich standardowej stronie internetowej, w bankowości internetowej czy w placówce Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych zbiegem promocji i premią do 580 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

Ponownie do 580 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji Jeszcze więcej z kontem.

Regulamin programu Polecam mój bank – edycja 1.

Warunki Oferty Specjalnej Wiosenne Przyśpieszenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Ponownie do 580 zł za konto w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.