Do 370 zł za konto w Citibank – 270 zł do Citibanku i 100 zł od Mastercard

Witam. Nowy miesiąc to nowa edycja promocji konta osobistego w Citibanku z solidną premią. Maj to czas III edycji promocji Nawet 270 zł z CitiKontem dzięki której ponownie można w dosyć łagodny sposób otrzymać 270 zł za konto w Citibanku. A dzięki promocji Mastercarda można otrzymać dodatkowe 100 zł w postaci punktów Bezcenne Chwile, co oznacza, że można otrzymać tak naprawdę do 370 zł za konto w Citibanku. Dodatkowo nadal można otrzymać 600 zł na Allegro za wyrobienie za kartę kredytową oraz 1% zwrot za zakupy. Nowa edycja promocji trwa do 31.05.2022 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które po 01.09.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji, a wręcz pozwala na zwiększenie premii i Citibank zachęca do jej wzięcia, jeżeli ktoś jeszcze nie ma. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią albo np. przez fanpage na facebook-u. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

Do 370 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Nagroda 1 w wysokości 20 zł za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Nagroda 2 w wysokości 100 zł za:
  • Wykonanie co najmniej 3 transakcji BLIK o wartości łącznej minimum 300 zł do końca miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia CitiKonta. Uwaga – może być to także prosty przelew czy przelewy na numer telefonu.
 • Nagroda 3 w wysokości 100 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta, lub:
  • Wykonanie za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowego na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Nagroda 4 w wysokości 50 zł za:
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków promocji.
 • Dodatkowo udział w promocji Mastercard – 100 zł w punktach Bezcenne Chwile.

<<<Strona promocji do 370 zł za konto w Citibanku>>>

Do 370 zł za konto w Citibank - 270 zł do Citibanku i 100 zł od Mastercard

W poprzednich edycjach promocji w przypadku wpływu wynagrodzenia wystarczył przelew z odpowiednim opisem – teraz Citibank zastrzega sobie, że nie mogę być to przelewy z naszych kont w innych bankach. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji.


Dodatkowo pierwsze 1.000 osób, które po 01.01.2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej zawnioskują o nią mogą liczyć na 1% zwrot za zakupy, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. A obecnie za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać nawet 600 zł na zakupy n Allegro. Wystarczy nie być posiadaczem takiej karty od 03.03.2022 r. (lub posiadać taką kartę i zamknąć ją po 01.01.2019 ale umowa musiała trwać powyżej 24 miesięcy) i wydawać nią 300 zł w ciągu kolejnych 7 miesięcy. Szczegóły na stronie promocji tutaj.

Do 370 zł za konto w Citibank - 270 zł do Citibanku i 100 zł od Mastercard


Oprócz głównej premii możemy otrzymać dodatkowe 100 zł w formie 8.000 punktów wymiennych na różne nagrody w programie kartowym Bezcenne Chwile Mastercarda. Trzeba zarejestrować kartą poprzez bankowość internetową lub na stronie programu Bezcenne Chwile, a po zapisaniu do programu wykonać transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 50 zł w ciągu 30 dni. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 60 dni, z reguły trochę szybciej. Pula nagród to 67.500 a punkty będą ważne przez 3 miesiące i w tym czasie należy je wykorzystać. Akcja trwa do 30.06.2022 r. Więcej na stronie akcji tutaj.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w CItibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 270 zł za konto w Citibanku oraz szansą na dodatkowe premie (100 zł za kartę w punktach Bezcenne Chwile) zapraszam tutaj:

Do 370 zł za konto w Citibank - 270 zł do Citibanku i 100 zł od Mastercard


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty Nawet 270 z CitiKontem – edycja III.

Regulamin oferty Jeszcze więcej na start – edycja III.

Warunki Oferty Specjalnej Wiosenne Przyśpieszenie.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.