450 zł za konto w BNP Paribas

Witam. Po krótkiej przerwie w oferowaniu premii za konto osobiste w BNP Paribas pojawiła się nowa akcja promocyjna. W dniu dzisiejszym pojawiła się promocja Aktywni wiosną dzięki której tym razem można otrzymać 450 zł za konto w BNP Paribas. Przy czym 400 zł otrzymuje się w gotówce a 50 zł w postaci bonu do sklepów Biedronki. Nowa promocja BNP Paribas trwa do 31.05.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas na infolinii).

450 zł za konto w BNP Paribas w akcji Aktywni wiosną – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.05.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 14.06.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 20.07.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 26.07.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji 450 zł za konto w BNP Paribas>>>

450 zł za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Aktywni wiosną:

Pierwsza Nagroda – 100 zł przelewem na konto za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W miesiącu czerwcu 2022 r.:
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 300 zł na otwarte konto.
Druga Nagroda – 150 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W miesiącu lipcu 2022 r.:
  • Wykonanie transakcji BLIK na łączną kwotę co najmniej 250 zł.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł na otwarte konto.
Trzecia Nagroda – 150 zł przelewem na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W każdym sierpniu 2022 r.:
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł na otwarte konto.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 250,00 zł
Czwarta Nagroda – 50 zł w postaci bonu do Biedronki za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • Posiadanie konta wraz z kartą oraz dostępem do bankowości internetowej na dzień 30.09.2022 r.

Ważne informacje i daty: Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii gotówkowej zostanie wysłana do 20.07.2022 r. z adresu aktywniwiosna@bnpparibasplus.pl. Należy do zalogować się za pomocą otrzymanych danych na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii do dnia 26.07.2022 r. Premie gotówkowe będą wypłacane do końca lipca, sierpnia, września a czwarta do końca października (nie napisano jak, pewnie sms-em). Dane można uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu, bo później staje się to problematyczne i można to po prostu przegapić. Premia w wysokości 400 zł zostanie wypłacona na konto, a 50 zł w postaci bonu.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

450 zł za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Aktywni wiosną.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

450 zł za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.