450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribs trwa promocja konta osobistego z premią 400 zł w gotówce i 50 zł w postaci bonu do Biedronki – szczegóły tutaj. W dniu wczorajszym pojawiła się alternatywna akcja Grilluj z bankiem dzięki której można otrzymać 450 zł Biedronki za konto w BNP Paribas. Akcja różna od poprzednich o tyle, że nie trzeba pilnować żadnych terminów do uzupełnienia różnych danych. Nowa promocja z bonem do Biedronki trwa do 05.06.2022 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Standardowo z promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się pewne problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas na infolinii).

450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas w akcji Grilluj z bankiem – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 05.06.2022 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 19.06.2022 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera
 • Aktywacja karty (nadanie nr PIN) w ciągu 7 dni od daty jej otrzymania.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

<<<Strona promocji 450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas>>>

450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas

Nagrody w promocji Grilluj z bankiem:

Pierwsza Nagroda – 150 zł do Biedronki za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i nadanie numeru PIN.
 • W miesiącu czerwcu 2022 r.:
  • Wykonanie co najmniej 1 przelewu przy pomocy bankowości elektronicznej (także mobilnej).
Druga Nagroda – 300 zł do Biedronki za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W każdym miesiącu – lipcu, sierpniu, wrześniu:
  • Wykonanie co najmniej 5 przelewów przy pomocy bankowości elektronicznej (także mobilnej).
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł na otwarte konto.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 250,00 zł.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii w postaci e-kodu na zakupu do sklepów Biedronki zostanie wysłana do 22.07.2022 r., a druga do 21.10.2022 r. z adresu grillujzbankiem@bnpparibasplus.pl. Bony zostaną wysłane sms-em do końca lipca i do końca października. Brak jest informacji o dacie ich ważności.


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie (ryzyko opłaty 5 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Taka uwaga – należy skontaktować się z BNP Paribas i wyrazić zgodę na elektroniczną korespondencję bo inaczej BNP pobierze 6 zł za wyciąg. Wszystkich zainteresowanych premią 450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas


Regulamin promocji Grilluj z bankiem.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

450 zł do Biedronki za konto w BNP Paribas

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.