200 zł + 200 zł za konto w PKO BP

W połowie kwietnia pisałem o programie polecam PKO Bank Polski w ramach którego można otrzymać od 50 zł do 150 ł za otwarcie konta w PKO BP – szczegóły tutaj. W promocji tej obowiązuje 3-letni okres karencji. Ale pojawiła się właśnie akcja Sprawdza się w działaniu dzięki której można otrzymać można otrzymać 200 zł za konto w PKO BP oraz dodatkowe 2 x 100 zł za konto dla dzieci. Warunki akcji są dosyć proste do spełnienia a premię otrzymuje się w formie bonów na Allegro. Nowa promocja PKO BP trwa do 30.06.2022 r. lub do wyczerpania puli nagród 3.000 sztuk po 200 zł i 4.000 sztuk po 100 zł.

Aby wziąć udział w akcji należy od 01.01.2021 r. nie posiadać w PKO BP rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z udziału w akcji. Konto można otworzyć za pośrednictwem kuriera.

Aby otrzymać 200 zł za konto w PKO BP należy:
 • Otworzyć Konto za Zero wraz z kartą debetową poprzez stronę promocji.
 • Wyrazić zgody marketingowe i handlowe.
 • Zarejestrować się na stronie promocji pkobp.pl/sprawdzasie.
 • W każdym z dwóch miesięcy, po miesiącu otwarcia konta wykonać po minimum 10 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymamy 2 bony o wartości 100 zł każdy do wykorzystania na Allegro. Zostaną one wysłane po do końca kolejnego miesiąca, następującego po spełnieniu warunków promocji i będą one ważne do końca roku. Do transakcji bezgotówkowych nie zaliczają się transakcje w punktach typu kasyna, gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory. Dodatkowo gdy mamy jedno lub dwójkę dzieci…

Aby otrzymać kolejne 200 zł za konto w PKO BP należy:
 • Otworzyć Konto Dziecka (0-13) wraz z kartą junior i/lub Konto Pierwsze wraz z kartę KP (13-18). Można to zrobić przez bankowość internetową.
 • W każdym z dwóch miesięcy, po miesiącu otwarcia konta wykonać po minimum 2 transakcje bezgotówkowe (i/lub BLIK w przypadku Konta Pierwszego).

<<<Strona promocji 200 zł + 200 zł za konto w PKO BP>>>

200 zł + 200 zł za konto w PKO BP

Pula nagród jest ograniczona i obowiązuje zasada kto pierwszy tym lepszy więc choć nie powinno się rozejść tak szybko to warto się spieszyć. O wyczerpaniu puli PKO BP poinformuje na stronie promocji wcześniej. PKO Konto za Zero jest darmowe, obowiązuje opłata w wysokości 10 zł – nie jest pobierana w przypadku wykonania 5 transakcji bezgotówkowych. Opłat za konta dla dzieci nie ma. Okres karencji raczej mi minął więc z pewnością skorzystam z szansy na 300 zł w moim przypadku. Wszystkich zainteresowanych akcją 200 zł + 200 zł za konto w PKO BP zapraszam tutaj:

200 zł + 200 zł za konto w PKO BP


PKO Konto za Zero to:
 • 0 zł za prowadzenie konta.
 • 0 zł za kartę debetową, jeżeli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych i/lub BLIK. W przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP.
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów obcych BLIKem i 10 zł za wypłatę kartą.
 • 0 zł za krajowe przelewy przez internet i aplikację IKO.

Regulamin promocji Sprawdza się w działaniu.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.