600 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku

Witam. Kilka dni temu pisałem o promocji konto osobistego w Citibanku w ramach której można otrzymać 270 zł za konto oraz 100 zł w postaci punktów Mastercard – szczegóły tutaj. Citibank znany jest także z dosyć mocnego, finansowo agresywnego premiowania kart kredytowych. Trwa właśnie jedna z kolejnych promocji, dzięki której można otrzymać 600 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku. Jak zwykle warunki otrzymania premii nie są trudne do spełnienia a nowa akcja promocyjna trwa do 04.07.2022 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk promocyjnych wniosków.


Szczegóły akcji 370 zł za konto w Citibanku tutaj:


Z nowej promocji z voucherem na Allegro mogą skorzystać nowe osoby, które od 03.03.2020 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej lub posiadały taką kartę i została ona zamknięta po 01.01.2019 ale umowa trwała dłuzej niż 24 miesiące. Warunek karencji mocno się zmienił. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Aby otrzymać 600 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej aktywować kartę.
  • Do końca pierwszego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do aplikacji mobilnej i/lub bankowości internetowej (warunek spełniony powyżej).
  • W pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu). Nagroda 200 zł.
  • W czwartym, piątym, szóstym i siódmym pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł (w każdym miesiącu). Nagroda 4 x 100 zł.
  • Przez 12 kolejnych okresów rozliczeniowych, począwszy od drugiego okresu rozliczeniowego po zawarciu umowy, wykonywać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 300 zł. Nagroda zwrot opłaty za kartę.

<<<Strona promocji 600 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku>>>

600 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku

Główna nagroda to vouchery o wartości 200 zł  i 4 x po 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro. O jego przyznaniu Citibank powiadomi uczestników promocji do końca następnego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. A sam kod zostanie przesłany poprzez wiadomość w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od daty otrzymania powyższej wiadomości. Z reguły odbywa się to szybciej. Voucher można zrealizować wpisując jego numer przy zamówieniu w miejsce „masz kod rabatowy”. Będzie on ważny przez 12 miesięcy od daty wysłania i trzeba go wykorzystać jednorazowo. Co ważne regulamin mówi o dostarczeniu dokumentu dochodowego (np. wyciąg z banku) więc lepiej wybrać kartę z większym limitem.


Dodatkowo po wydaniu 300 zł w danym okresie rozliczeniowym Citibank zwróci opłatę za kartę (standardowo 12 zł, niepobierane w przypadku wydania 1.000 zł). Takie ułatwienie obowiązuje przez 12 kolejnych miesięcy ponieważ nowa karta kredytowa Citi Simplicity nie jest bezwarunkowo bezpłatna. Do czasu otrzymania nagrody kartę należy posiadać, ale później nie ma takiego obowiązku i można przemyśleć współpracę z Citibankiem. Wszystkich zainteresowanych 600 zł za na Allegro za kartę kredytową zapraszam tutaj:

600 zł na Allegro za kartę kredytową w Citibanku


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 22,29% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.

Regulamin oferty Jeszcze więcej na start – edycja III.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.