Do 420 zł za konto BNP Paribas w promocji Jesienny szał

Kolejnym bardzo dobrym bankiem, w którym można otwierać, zamykać i po pewnym czasie otwierać konto osobiste z duża premią jest BNP Paribas Bank. Właśnie wystartowała bardzo dobra akcja Jesienny szał dzięki której można otrzymać do 420 zł za konto w BNP Paribas. Premie otrzymuje w formie bonu do Costa Coffee, Allegro a także w gotówce w postacie przelewu na konto. Nowa akcja promocyjna do 31.10.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków. Jak zwykle wniosek warto złożyć trochę wcześniej.

Z najnowszej edycji promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu (a także bycie kiedyś klientem tego banku) mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

Do 420 zł za konto w BNP Paribas w akcji Jesienny szał – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 31.10.2021 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 15.11.2021 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Odebranie przysłanej do 18.02.2022 r. wiadomości o przyznaniu premii i do 23.02.2022 r. uzupełnienie danych do wypłaty premii.

<<<Strona promocji do 420 zł za konto w BNP Paribas>>>

Do 420 zł za konto BNP Paribas w promocji Jesienny szał

Nagrody w promocji Jesienny szał:
Pierwsza Nagroda – 20 zł do Costa Coffee i 50 zł na Allegro za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu listopadzie:
  • Wykonanie co najmniej co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile) w każdym miesiącu.
Druga Nagroda – 100 zł w gotówce na konto i 150 zł na Allegro za:
 • W miesiącu grudniu 2021 r. i styczniu 2022 r.:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej nagrody.
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę co najmniej 300 zł w obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 2 transakcji BLIK w obu miesiącach.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
Trzecia Nagroda – 100 zł na Allegro za:
 • W miesiącu lutym 2022 r.:
  • Spełnienie warunku otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • Wykonanie co najmniej 2 transakcji BLIK.
  • Otrzymanie wpływów w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Wiadomości o przyznaniu nagrody zostaną wysłane do 20.12.2021 r., 18.02.2022 r., oraz 28.03.2022 r. z adresu zmiany@bnpparibasplus.pl. Należy do 23.02.2022 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do wypłaty premii. Premię zostaną wydawane i/lub wypłacone do końca miesiąca w którym dostaniemy informacje o ich przyznaniu. Należy pamiętać o uzupełnieniu numeru konta na stronie promocji. Można go uzupełnić później zgodnie z regulaminem promocji ale warto to zrobić od razu. Za to voucher do Costa Coffee i e-kody na Allegro zostaną wysłane w formie sms-a. Niestety brak w regulaminie informacji o ważności kodów.

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią do 420 zł za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Do 420 zł za konto BNP Paribas w promocji Jesienny szał


Regulamin promocji Jesienny szał.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Do 420 zł za konto BNP Paribas w promocji Jesienny szał

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.