Do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku

Kolejnym bankiem, dzięki któremu można załapać się na solidną premię za otwarcie konta stał się ostatnio mBank. Kilka dni temu wystartowała promocja Zgarnij premię z eKontem – IV edycja (z premią 150 zł), która w połączeniu z promocją eKonto osobiste plus premia (z premią 300 zł)daje możliwość otrzymania do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku. Przy czym realne dla niektórych jest otrzymanie kwoty 400 zł ponieważ ostatnie 50 zł jest przyznawane za otwarcie konta dla dziecka. Jak zwykle trzeba być nowym albo odpowiednim powracającym klientem mBanku. Nowa promocja Zgarnij premię trwa do 13.08.2021 r. a promocja eKonto osobiste plus premia do 28.09.2021 r.

Promocje skierowane są do nowych klientów, nieposiadających w mBanku konta osobistego oraz oszczędnościowego od 01.01.2018 r. (o nr rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017). To pozytywne przesunięcie o równy rok w porównaniu do poprzednich akcji. Posiadanie konta firmowego czy kredytu nie wyklucza z udziały w promocji. W akcji biorą ponownie udział tylko konta indywidualne.

Do 450 zł za konto  w mBanku – warunki promocji:
 • Zarejestrowanie się na stronie promocji poprzez swój adres e-mail.
 • Po kliknięciu w link aktywacyjny w wiadomość e-mail złożenie wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji.
 • Zachowanie numeru wniosku nadanego przez mBank w trakcie jego składania (musi być taki sam aż do podpisania umowy).
 • W terminie 1 miesiąca od złożenia wniosku, nie później niż do 13.09.2021 r., podpisanie umowy z mBankiem.
 • W ciągu 2 miesięcy od otwarcia konta, nie później niż do 13.11.2021 r., następujących po otwarciu konta:
  • Wykonanie po 8 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch miesięcy. Mogą być też przelewy zewnętrzne i płatności BLIK.
 • Do 30.11.2021 r. otrzymanie wiadomości e-mail o przyznaniu premii i w ciągu 14 dni roboczych uzupełnić na stronie promocji dane do wypłaty premii. W tym czasie premia w wysokości 150 zł zostanie wypłacona.

Do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku

Następnie w ramach promocji eKonto osobiste plus premia:
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w trzecim pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za jednorazowy wpływ w wysokości minimum 1.000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia eKonta i wykonanie co najmniej 8 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIK w czwartym pełnym miesiącu po otwarcia eKonta lub w miesiącu następnym.
 • 50 zł za otwarcie eKonta osobistego na selfie czy e-dowód i zrobienia co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą i /lub BLIK w w miesiącu otwarcia eKonta lub w miesiącu kolejnym.
 • 50 zł za otwarcie darmowego eKonta Junior (dla dzieci w wieku 0 – 13 lat) do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta osobistego.

Do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku

<<<Strona połączonych promocji z premią do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku>>>

Transakcje te nie mogą zostać anulowane do 15-tego końca miesiąca. Przelew z kolei wpływ być nie z naszego konta w mBanku, a najlepiej spoza mBanku. Premia w wysokości 150 zł wpłynie na podane otwarte eKonto osobiste tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Natomiast pozostałe premie będą wpływać na otwarte eKonto do końca następnego miesiąca po miesiącu jego otwarcia. Dodano premię w wysokości 50 zł na otwarcie eKonto osobistego w zdalnie poprzez selfie czy e-dowów oraz premię w wysokości 50 zł za otwarcie całkowicie darmowego eKonta Junior.


Niejako dodatkowo za polecenie kont w mBanku można otrzymać dodatkowe premię – od 75 zł od nawet 300 zł za polecenie kont firmowych – więcej na stronie programu poleceń PolecamBank tutaj. Ale premię otrzymuje tylko osoba polecająca a polecona w przypadku eKonta oobistego nie może brać udziału w promocji więc mija się to z sensem…


Uczestnicy promocji mogą skorzystać takkżez rachunku regularnego oszczędzanie Moje Cele, na którym otrzymują oprocentowanie 1,70% do kwoty 10.000 zł od dnia otwarcia i przez kolejne 3 pełne miesiące od daty jego otwarcia. Rachunek ten trzeba otworzyć razem z kontem osobistym. Stawka 1,70% jest tylko gdy suma wpływów na te konto jest wyższa o co najmniej 100 zł od wypływów. I to wszystko – łączne premie są dosyć pokaźne. Same eKonto osobiste w mBanku jest bezwarunkowo bezpłatne, nie ma też opłaty za kartę po wydaniu kwoty 350 zł w miesiącu. Wszystkich zainteresowanych premią do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku zapraszam tutaj:

Do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku


Regulamin Promocji eKonto osobiste plus premia.

Regulamin Promocji Zgarnij premię z eKontem – IV edycja


eKonto osobiste to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku eKonta.
 • 0 zł za obsługę karty debetowej po wydaniu 350 zł.
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach krajowych kwot min. 100 zł.
 • 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł.

Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Do 450 zł za eKonto osobiste w mBanku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.