200 zł za konto w Citibanku

Citibank w nowej edycji swojego konta osobistego postanowił podbić stawkę w wysokości premii. Kilka dni temu została ogłoszona nowa akcja Finansowa Rewolucja – edycja VII dzięki której można już otrzymać nie 150 zł a 200 zł za konto w Citibanku oraz ponownie ewentualne do 100 zł za używanie karty kredytowej, a już za samą kartę kredytową 400 zł na zakupy na Allegro. Za samo konto otrzymuje się 200 zł, reszta premii jest uzależniona od posiadania karty kredytowej. Nowa edycja promocji trwa do 22.08.2021 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.01.2020 r. nie posiadały w tym banku konta osobistego czy oszczędnościowego. Okres karencji jest więc bardzo łagodny. Posiadanie karty kredytowej jest dozwolone i nie wyklucza z udziału z promocji, a wręcz pozwala na zwiększenie premii i Citibank zachęca do jej wzięcia, jeżeli ktoś jeszcze nie ma. W przypadku posiadania już kartoteki w Citibanku może być potrzebny kontakt z infolinią albo np. przez fanpage na facebook-u. CitiKonto w promocji można otworzyć w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale CitiBanku lub w ramach kampanii telefonicznej.

200 zł za konto w Citibanku – warunki promocji:
 • Pierwsze 2 kody na przesyłki na stronie SzybkieNadania.pl za:
  • Wyrażenie zgód marketingowych i handlowych i samo otwarcie konta.
 • Drugie – 50 zł za:
  • Zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
  • Otrzymanie wpłaty na Citikonto spoza Citibanku w wysokości minimum 100 zł do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Trzecie – 50 zł za:
  • Otrzymanie wpływów na otwarte Citikonto z tytułu wynagrodzenia w wysokości co najmniej 2.000 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta, lub:
  • Wykonanie za pośrednictwem modułu Citi Kantor zlecenia walutowego na łączną kwotę 2.000 zł lub jej równowartość w innej walucie do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Czwarte – 50 zł za:
  • Wykonanie transakcji bezgotówkowych za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta.
 • Piąte – 50 zł za:
  • Spełnienie wszystkich powyższych warunków promocji.

<<<Strona promocji 200 zł za konto w Citibanku>>>

200 zł za konto w Citibanku

W poprzednich edycjach promocji w przypadku wpływu wynagrodzenia wystarczył przelew z odpowiednim opisem – teraz Citibank zastrzega sobie, że nie mogę być to przelewy z naszych kont w innych bankach. Wypłaty premii będą zasilały CitiKonto do końca kolejnych miesięcy w których spełnimy warunki promocji. Kody na przesyłki będą dostępne w bankowości internetowej w zakładce Korzyści i produkty końca ostatniego dnia roboczego po miesiącu otwarcia CitiKonta. Będą one ważne do 31.10.2021 r.


Dodatkowo pierwsze 1.000 osób, które po 01.01.2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej zawnioskują o nią mogą liczyć na 1% zwrot za zakupy, maksymalnie 25 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące, następujące po miesiącu zawarcia umowy o kartę. A obecnie za kartę kredytową w Citibanku można otrzymać 400 zł na zakupy n Allegro. Wystarczy nie być posiadaczem takiej karty od 01.01.2020 r. i wydać nią 1.000 zł w ciągu kolejnych 3 miesięcy. Szczegóły na stronie promocji tutaj. W Citibanku obowiązuje jeszcze program poleceń z premią 50 zł za polecenie tylko dla polecającego ale ze względu na negatywne doświadczenie z programem poleceń Citibanku bliżej nie opisuję tego programu.

200 zł za konto w Citibanku


Za to co jakiś czas pojawiają się akcje w ramach których można dostać 50 zł, 100 zł czy nawet 200 zł w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Warto śledzić wiadomości w bankowości internetowej czy skrzynce e-mail.


Konto jest całkowicie darmowe, nie ma opłat za prowadzenie czy obsługę karty debetowej a same CitiKonto otwiera się online za pomocą tzw. selfie – robi się zdjęcie dowodu osobistego i selfie a umowę zatwierdza sms-em. Na koniec oddzwania pracownik Citibanku i informuje o produktach (koncie czy karcie kredytowej). O szczegółach ewentualnych opłat za CitiKonto w CItibanku piszę krótko poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto w Citibanku oraz szansą na dodatkowe premie zapraszam tutaj:

200 zł za konto w Citibanku


Citikonto w Citibanku to:
 • 0 zł za prowadzenie i obsługę karty debetowej.
 • 0 zł za wypłat z bankomatów Citibanku i 4 pierwsze wypłaty w obcych bankomatach.
 • 0 zł za przelewy i 3 bezpłatne przelewy natychmiastowe Express Elixir.
 • Konta walutowe i usługa Citi Global Walet – płatność jedną kartą w wielu walutach.

Regulamin oferty CitiKonto. Rewolucja Finansowa – edycja VII.

Regulamin oferty „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity, zyskaj zwrot opłaty rocznej i 400 zł w voucherze Allegro – edycja V”.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.