Premia 300 zł za konto w Santanderze

Kolejnym bankiem, który już na stałe premiuje nowych i powracających klientów jest Santander, który ogłosił, a raczej przedłużył z początkiem kwietnia promocję 250 zł z aktywne bankowanie – edycja II dzięki której ponownie można otrzymać do 300 zł za konto w Santanderze. Przy czym pierwsze 250 zł otrzymuje się na konto osobiste za jego założenie i wykazanie niewielkiej aktywności, kolejne 50 zł ten na konto osobiste za udział w programie poleceń kont osobistych Santandera. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a nowa promocja 30.04.2021 r.

Z nowszej promocji mogą skorzystać osoby, które od 01.04.2020 r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami oszczędnościowo-rozliczeniowego (osobistego) rachunku płatniczego w Santanderze, w tym od 01.04.2019 r. nie można było brać udziału w akcjach promocyjnych związanych z kontem osobistym w Santanderze.

250 zł za konto w Santanderze – warunki promocji.
 • Do 30.04.2021 r. złożenie wniosku o Konto Jakie Chcę na stronie promocji opcjonalnie z kartą debetową
 • Zawarcie umowy z Santanderem (za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny czy weryfikację zdjęciem).
 • Do 31.05.2021 r. wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz elektroniczne kanały kontaktu (EKK).
 • Podanie aktualnego telefonu do kontaktu i adres e-mail.
 • W miesiącu maju 2021 r. – nagroda 50 zł:
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem każda na kwotę co najmniej 10 zł.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile.
 • W miesiącu czerwcu i lipcu 2021 r. – nagroda 200 zł:
  • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody – 50 zł.
  • Otrzymanie wpływów na łączną sumę co najmniej 1.000 zł w obu miesiącach.
  • Wykonanie co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKem każda na kwotę co najmniej 10 zł w obu miesiącach.
  • Logowanie się do aplikacji mobilnej Santander mobile w obu miesiącach.
 • Do 30.06.2021 r. odebranie wypłaconej na konto w Santanderze premii w wysokości 50 zł, a do 31.08.2021 r. odebranie premii w wysokości 200 zł.
 • W przypadku skorzystaniu z programu poleceń – wykonanie do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta transakcji bezgotówkowych i/lub BLIKem kwoty 300 zł.

<<<Strona promocji 300 zł za konto – 250 zł w promocji 250 zł za aktywne bankowanie plus 50 zł z polecenia>>>

Premia 300 zł za konto w Santanderze

Konto osobiste Konto Jakie Chcę otwierane jest na jeden z czterech sposobów – za pośrednictwem kuriera lub za pośrednictwem Wideo Doradcy lub poprzez przelew weryfikacyjny czy weryfikację zdjęciem. . Może one być bezpłatne po wykonaniu prostych warunków – szczegóły poniżej. Dodatkowo można otrzymać 50 zł za złożenie wniosku z odpowiednim kodem polecenia. Przy składaniu wniosku powinien wpisać kod polecenia – można wziąć od rodziny/znajomych lub wykorzystać kod od jakiejś zaprzyjaźnionej osoby. Wtedy w prosty sposób można otrzymać dodatkowe 50 zł.

Wystarczy tylko do końca kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogować się do bankowości internetowej (lub mobilnej) oraz wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł i co najmniej jedną transakcję BLIK (wliczają się transakcje wykonane w ramach akcji powyżej). Po otwarciu konta można się samemu zarejestrować się w programie i polecać konta za co otrzymuje się 50 zł. Należy oczywiście mieć wyrażone zgody marketingowe i handlowe. Bieżąca edycja programu poleceń trwa do 30.04.2021 r. Co ważne – nie można mieć konta od 01.02.2020 r.

350 zł za konto w Santanderze + 50 zł dla dziecka


Do tego można dołączyć promocję, w której Santander płaci 1% zwrot za płatność rachunków za prąd, gaz, telefon, telewizję czy internet (przelewem, zleceniem stałym czy poleceniem zapłaty). Należy te rachunki zarejestrować przez bankowość internetową lub w placówce Santandera – maksymalnie można otrzymać w ten sposób 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu roku. Trudno w ten sposób uzyskać maksymalny zwrot ale zawsze można zyskać kilka złotych.


Podsumowując ponownie w ramach połączonych akcji można otrzymać łącznie do 300 zł premii w gotówce za założenie konta w promocji i udział w programie poleceń. Można do tego dorzucić kilka czy kilkanaście złotych miesięcznie za opłacanie rachunków z konta oraz Lokatę Mobilną na 1% ale tylko do 20.000 zł. Konto osobiste Konto Jakie Chcę jest darmowe po spełnieniu bardzo prosty warunków – szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych premią 300 zł za konto w  Santanderze zapraszam tutaj:

Premia 300 zł za konto w Santanderze


Konto Jakie Chcę to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku po zasileniu kwotą 500 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (inaczej 14 zł).
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe.
 • Darmowe wypłaty z bankomatów Santandera (dla osób do 26 roku życia darmowe wszystkie bankomaty).
 • Darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów BLIKem.

Regulamin Promocji 250 zł za aktywne bankowanie – edycja II.

Regulamin programu Polecam mój Bank – edycja X.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo dużo. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Premia 300 zł za konto w Santanderze

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.