Do 500 zł za konto w Credit Agricole

Z końcem marca skończyła się promocja w postaci 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole. Nic straconego, po z początkiem kwietnia wystartowała promocja Do 500 zł dla Ciebie dzięki której można otrzymać rekordowe 500 zł za konto w Credit Agricole. Pierwsze 50 zł otrzymuje się za otwarcie konta i odpowiedni, niewielki wpływ, a kolejne do 450 zł w postaci 3% zwrotu za zakupu przez kolejne nawet 18 miesięcy. Nowa promocja konta osobistego trwa dosyć długo do 31.07.2021 r.

Aby skorzystać z tej nowej, bardzo dobrej promocji należy być nowym lub powracającym klientem, tj. po 31.03.2018 r. nie posiadać konta (Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP) w Credit Agricole. Nie ma już wyłączenia na udział w poprzednich akcjach promocyjnych co jest bardzo dobre choć okres karencji to ponad 3 lata. Akcji nie można łączyć z programem poleceń Credit Agricole (przy czym już później premie za polecenia można otrzymać).

500 zł za konto w Credit Agricole – warunki promocji:
  • Przystąpić do promocji i podpisać umowę o konto wraz z kartą.
  • Aktywować dostęp do konta poprzez serwis CA24 ebank lub CA24 Mobile.
  • Wybrać wyciągi w formie elektronicznej.
  • Wyrazić zgody marketingowe.
  • Zasilić otwarte konto kwotę minimum 300 zł do końca następnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta – premia 50 zł.
  • Wybrać jeden z trzech wariantów otrzymania premii i wykonywać transakcje bezgotówkowe – premia do 450 zł.

Do 500 zł za konto w Credit Agricole

Premia to 3% łącznej wartości wszystkich płatności bezgotówkowych (ze standardowymi wyłączeniami)* i BLIK, nie więcej niż kwota powyżej zgodnie z wybranym wariantem premii. Premia nalicza się od kolejnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta. Aby otrzymać premię za danym miesiąc należy wykonać minimalną ilość transakcji. Premia 50 zł za otwarcie i premie za transakcje będą wypłacane do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji. Aby otrzymać maksymalną premię – 450 zł  w ciągu 18 miesięcy należy wydawać około 833 zł miesięcznie i wykonywać co najmniej 10 płatności. Warunki tak naprawdę nie są trudne do spełnienia a kwota 833 zł i liczba transakcji nie jest aż tak bardzo duża.

Wpływ na konto powinien pochodzić z konta, którego nie jesteśmy właścicielem, nawet w innym banku. Może być to żona, ktoś z rodziny czy kolega, ale tak naprawdę Credit Agricole nie może tego zweryfikować. Konto dla Ciebie staje się darmowe po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej (szczegóły poniżej). A można otrzymać bardzo wysoką premią – aż do 500 zł w ciągu kolejnych 18 miesięcy. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za konto w Credit Agricole zapraszam tutaj:

Do 500 zł za konto w Credit Agricole


Dodatkowo można otrzymać stawkę 1,50% na 3 miesiące do kwoty 20.000 zł na koncie oszczędnościowym w ramach oferty Na start. Taka stawka obowiązuje klientów, którzy od 01.04.2018 r. nie posiadali konta osobistego. Obowiązuje nietypowa już, bardzo rzadko spotykana – kwartalna kapitalizacja odsetek. Niestety oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych po okresie promocji jest prawie żadne ale to jest już domena większości banków. Choć stali klienci mogą ostatnio otrzymać stawkę 0,40% na Koncie Oszczędnościowym bez ograniczeń w saldzie czy dla nowych środków.


Konto dla Ciebie to:
  • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
  • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Do 500 zł za konto w Credit Agricole


Regulamin Promocji Do 500 zł dla Ciebie.


Transakcje wyłączone z Promocji wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, doładowań portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Do 500 zł za konto w Credit Agricole

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.