350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas w akcji Wybierz nagrodę

BNP Paribas po bardzo krótkiej przerwie nowy ogłosił start nowej akcji promocyjnej dla nowych posiadaczy kont osobistych. Od dzisiaj w ramach akcji promocyjnej Wybierz nagrodę można otrzymać premię 350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas. Jak zwykle wystarczy być nowym lub odpowiednim powracającym klientem BNP Paribas i wykazać dosyć umiarkowaną aktywność. Tym razem otrzymuje się karty trzy podarunkowe do wybranego sklepu – Orlen, Rossmann, H&M czy Leroy Merlin. Nowa akcja promocyjna trwa do 04.10.2020 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Z nowej promocji BNP mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 15 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadanie karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety w przypadku posiadania karty kredytowej czy kredytu mogą pojawić się problemy ze złożeniem promocyjnego wniosku… (wtedy należy skontaktować się i wyjaśnić sprawę z BNP Paribas).

350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL jak też wybór nagrody za udział w promocji.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 04.10.2020 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 16.10.2020 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty (nadanie nr PIN).
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 30.11.2020 r. odebranie wiadomości e-mail o przyznaniu nagrody i do 15.12.2020 r. podanie danych do jej odbioru.

<<<Strona promocji 350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas>>>

350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas w akcji Wybierz nagrodę

Nagrody w promocji Wybierz nagrodę:
Pierwsze 50 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 3 transakcji bezgotówkowych.
 • W miesiącu październiku wykonanie co najmniej 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
Drugie 100 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • Zalogowanie się w listopadzie do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu  listopadzie otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu listopadzie wykonanie co najmniej 6 transakcji bezgotówkowych.
Trzecie 200 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • Zalogowanie się w grudniu do bankowości elektronicznej (GOonline i/lub aplikacji mobilnej GOmobile).
 • W miesiącu  grudniu otrzymanie wpływów na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • W miesiącu grudniu wykonanie co najmniej 12 transakcji bezgotówkowych.

Nagrody do wyboru to: karta paliwowa Orlen, karta podarunkowa Leroy Merlin, karta podarunkowa Rossmann lub E-kod H&M. Wpływy na konto powinny pochodzić spoza kont, których nie jesteśmy właścicielem, najlepiej spoza BNP Paribas (wtedy mogą być nasze konta). Wiadomości o przyznaniu nagród zostaną wysłane przez BNP Paribas do końca listopada, grudnia i stycznia 2021 z adresu wybierznagrode@bnpparibasplus.pl. Można ten adres dodać już teraz do kontaktów. Należy do 15.12.2020 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane do przekazania nagrody. Tym razem premię w wysokości do 350 zł otrzymuje się w formie kart. W przypadku E-kodu H&M będzie to w formie sms, w przypadku pozostałych nagród w formie fizycznej na podany po uzupełnieniu danych adres (do końca grudnia, stycznia, lutego).

Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzeni. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj staje się bezpłatna po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie (ryzyko opłaty 3 zł). Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią o 350 zł w formie kart podarunkowych do wybranych sklepów za konto w BNP Paribas zapraszam tutaj:

350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas w akcji Wybierz nagrodę

Regulamin promocji Wybierz nagrodę.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezogótkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis aktualnych promocji bankowych>>>

350 zł w wybranym sklepie za konto w BNP Paribas w akcji Wybierz nagrodę

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.